Skocz do zawartości

Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem NIE BLUETOOTH


Recommended Posts

Cześć,

mam pytanie do osób obeznanych ze sprzętem :)

Potrzebuje słuchawki z mikrofonem o zasięgu większym niż 10m (50 byłoby super), czyli nie bluetooth :-)

Szukałem, szukałem i nie znalazłem, ale też jestem laikiem w temacie audio, więc może nie umiem. 

Z góry dziękuje
Tomek
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego potrzebujesz owych słuchawek? jeśli do PC to polecam:

https://www.x-kom.pl/p/173382-sluchawki-bezprzewodowe-steelseries-h-wireless-headset.html

10m... 15m nie robi na nich wrażenia - po drodze strop i jedna ściana. W "terenie" otwartym nie były testowane więc cieżko powiedzieć czy dadzą radę do 50m... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

dziękuje za odpowiedzi.

Potrzebuję do słuchania muzyki + rozmowy przez skype. Akurat w biurze mam tak, że nie mogę rozmawiać przy innych i muszę wychodzić, a zasię kończy mi się tuż za drzwiami. Oczywiście rozważałem / mam zainstalowany skype w telefonie, ale to rozwiązanie ma kilka wad (połączenie GSM przerywa / zakłóca rozmowę; jak ktoś chce pokazać ekran to nie bardzo to wychodzi - wtedy wracam do kompa).

SteelSeries H trochę drogie, ale o to chodziło (4 razy taniej byłby lepiej:) - jakość dźwięku ma w tym przypadku mniejsze znaczenie ).

 

Pozdrowienia
Tomek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...