Skocz do zawartości

gramofon artech


Recommended Posts

Witam ponownie po dłuższej przerwie.

Obecnie poszukuje gramofonu do mojego zestawu (HK3770, saphire 23).

Z powodu bardzo małego budżetu, ok. 500 pln w grę chodzi jedynie używane urządzenie.

Doradźcie mi czy warto kupić gramofon  Artech (Blaupunkt AP 6790) z wkładką DN166N.

Szukając po niemieckich stronach wydaje mi się że jest to klon Dual CS455 oraz Thorens 190.

W nawiązaniu do powyższego proszę o odpowiedź na nurtujące mnie pytania:

1. Czy wkładka Ortofon DN166N jest wkładką MM?

2. Czy warto kupić tego Artech-a w dobrym stanie? (sprzedawca chce za niego 400, ale wydaje mi się że to trochę za dużo i będę chciał stargować do 300)

Z góry dziękuje za pomoc.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowana w gramofonie wkładka była produkowana przez firmę Ortofona dla firmy Dual i jest to wkładka typu  MM, czyli elektromagnetyczna.

Domyślam się, że to ogłoszenie jest z olx. Co do ceny to masz rację, jest zawyżona. Kwota 300 zł za ten gramofon byłaby już do przyjęcia.  Czy warto go kupić? Raczej tak, pod warunkiem, że wynegocjujesz niższą cenę oraz że stan gramofonu jest faktycznie dobry, taki jak opisuje sprzedawca. Należy jednak zwrócić uwagę, że gramofon to pełny automat. Zatem kupując go musisz dokładnie sprawdzić jego funkcjonowanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...