Skocz do zawartości

Wzmacniacz/amplituner z wejściem optycznym


rados

Recommended Posts

6 minut temu, rados napisał:

Odpowiedź na wysokim poziomie, wyśmiewasz się ze mnie? to było proste pytanie, jakie to są dobre/pasujące kable

Nie sądzę, że ktokolwiek tu się z kogoś wyśmiewa. Po prostu to zwykły, niedrogi kabel, którego cenę wywindowały "banany" i koszulki termokurczliwe.

Końcówki dźwięku nie poprawią, a ułatwią częste odłączanie i podłączanie, więc nie inwestujesz w dźwięk, tylko w co najwyżej estetykę i wygodę, której może nie zaznasz nawet. Kup kabel na metry, a koszulki dokupisz za parę groszy i zrobisz np. TAK.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dźwięku nie poprawią to się nie opłaca nie potrzebne mi koszulki i banany kupię zwykły na metry

Widzę że nikt nie potrafi wyjaśnić dlaczego tv nie nadaje się do odtwarzania muzyki. Może świadomość pogarsza jakość dźwięku, bo przecież tv służy do oglądania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacek75 napisał:

Jak te wnioski były na zadzie rozmyślań, to chyba zdecydowanie za mało zmiennych brałeś pod uwagę i wyszła ...napisze krótko, bzdura. Niestety, przepraszam za dosadność, ale co tu  napisać ?.

Ja nie wymyśliłem sposobu przesyłania i przetwarzania cyfrowego, napisałem jak to wygląda w kwestii technicznej. Według mnie to przetwornik odtwarza cyfrowy zapis dźwięku nie tv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

Ale jednak akustyka może być słabe. Gładkie twarde powierzchnie nie są sprzymierzeńcami.

Myślę żeby wrzucić parę paneli akustycznych na krótką ścianę obok lewego głośnika, gruby dywan na podłogę i może szafkę obok prawego głośnika?

Będzie dobrze cz kombinować coś dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornik go konwertuje z sygnału cyfrowego na analogowy. Poza tym tv po optyki gra cicho. Zresztą podepniesz zobaczysz :)

No i dobrze kombinujesz z tą akustyka. 

Według mnie teoria to jedno praktyka drugie

 

Sprzęt jest u ciebie słuchasz. Dokladasz jeden element akustyczny, słuchasz. Później drugi i znowu. Abyś nie przegiał w drugą stronę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...