Skocz do zawartości

Dorosłem do Stereo. Tylko co wybrac...


śruba

Recommended Posts

Za 2,5k kilkuletnie Zensor 7 to nie jest dobra cena. Nowe można było kupić wtedy za niewiele więcej. Jak już myślisz o używanych kolumnach, to za podobną kwotę dostaniesz kolumny, które nie kosztowały nowe 3,5-4 tys. tylko np 6-8 tys, o klasę lub dwie lepsze. Oczywiście starsze niż 3-4 letnie, ale przy kolumnach za większe pieniądze jest małe ryzyko, że były katowane na techno przez jakiegoś młodzieniaszka. A ryzyko zepsucia się identyczne jak w przypadku tych Zensorów bez gwarancji, czyli raczej bardzo niewielkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2017 o 02:09, don napisał:

Za 2,5k kilkuletnie Zensor 7 to nie jest dobra cena.

Ostatecznie wynegocjowałem cenę 2250 pln za ten zestaw. Jeszcze nie ich nie odebrałem ale ogólnie na mnie czekają. Trochę nie zrozumiałem stwierdzenia, że to nie jest dobra cena, skoro jeden nowy głośnik kosztuje 1999pln. Przecież wiadomo, że nikt nie odda ich za darmo i ile miałyby kosztować żeby to była dobra cena??? Znalazłem się tutaj ponieważ bazuję na waszym doświadczeniu i skoro mogę mieć kolumny lepszej jakości w tej cenie to poproszę o propozycję za czym mam się rozglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2017 o 18:57, śruba napisał:

Ostatecznie wynegocjowałem cenę 2250 pln za ten zestaw. Jeszcze nie ich nie odebrałem ale ogólnie na mnie czekają. Trochę nie zrozumiałem stwierdzenia, że to nie jest dobra cena, skoro jeden nowy głośnik kosztuje 1999pln. Przecież wiadomo, że nikt nie odda ich za darmo i ile miałyby kosztować żeby to była dobra cena??? Znalazłem się tutaj ponieważ bazuję na waszym doświadczeniu i skoro mogę mieć kolumny lepszej jakości w tej cenie to poproszę o propozycję za czym mam się rozglądać.

Kilka lat temu można było kupić poniżej 3 tys. nowe. Za 2250 odsprzedasz raczej bez problemu, ale jak chcesz mieć dużo lepszy dźwięk to nie patrz na prawie nowe kolumny tylko nieco starsze, które kupisz za ułamek ceny nowych a nie za ponad połowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...