Skocz do zawartości

DENON AVR-X2300W TAGA HARMONY TAV-506v.2 - problem z podłączeniem do TV Samsung UE48J6202


Kepa

Recommended Posts

Witam,

jestem młodym użytkownikiem tego forum. Od kilku dni borykam się z problemem podłączenia zestawu DENON AVR-X2300W TAGA HARMONY TAV-506v.2 do tv Samsung UE48j6202. Nie byłoby tego postu gdybym już 3 dzień nie próbował podłączyć tych urządzeń Podłączenie wykonywałem zgodnie z instrukcją tj. Spo­sób po­łą­cze­nia 1 : Te­le­wi­zor ze złą­czem HDMI i ob­słu­gą funk­cji ARC (Audio Re­turn Chan­nel). Zarówno Tv jak i amplituner obsługuje ARC. PO podłączeniu i ustawieniu wszystkiego nie ma dźwięku z tv. Pilot telewizora zsynchronizowany jest z amplitunerem (mogę nim pogłaśniać i ściszać). W załączeniu zdjęcia wykonanych ustawień. proszę o pomoc  w podłączeniu zestawu. Wiem, że pojawiało się już kilka wątków w tym temacie jednakże żaden nie pomógł prawidłowo ustawić tv i amplitunera.

IMG_7887.JPG

IMG_7888.JPG

IMG_7889.JPG

IMG_7890.JPG

IMG_7891.JPG

IMG_7892.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci podobny wątek pojawia się raz na dwa tygodnie. :)

Więc nie ma się czym przejmować. 

Wyjścia są dwa:

Albo urządzenia mimo że oba mają arc nie są ze sobą kompatybilne, zdąża sie

Albo coś jest źle ustawione w TV, jednak nie znam ustawień tego modelu. Czy głos idzie przez telewizor?

Kup kabel optyczny za 17 zł i masz dokładnie ta sama jakość bez żadnych problemów.

Swoją drogą kto doradził ci takim model amplitunera do tych kolumn?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...