Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kepa

DENON AVR-X2300W TAGA HARMONY TAV-506v.2 - problem z podłączeniem do TV Samsung UE48J6202

Recommended Posts

Witam,

jestem młodym użytkownikiem tego forum. Od kilku dni borykam się z problemem podłączenia zestawu DENON AVR-X2300W TAGA HARMONY TAV-506v.2 do tv Samsung UE48j6202. Nie byłoby tego postu gdybym już 3 dzień nie próbował podłączyć tych urządzeń Podłączenie wykonywałem zgodnie z instrukcją tj. Spo­sób po­łą­cze­nia 1 : Te­le­wi­zor ze złą­czem HDMI i ob­słu­gą funk­cji ARC (Audio Re­turn Chan­nel). Zarówno Tv jak i amplituner obsługuje ARC. PO podłączeniu i ustawieniu wszystkiego nie ma dźwięku z tv. Pilot telewizora zsynchronizowany jest z amplitunerem (mogę nim pogłaśniać i ściszać). W załączeniu zdjęcia wykonanych ustawień. proszę o pomoc  w podłączeniu zestawu. Wiem, że pojawiało się już kilka wątków w tym temacie jednakże żaden nie pomógł prawidłowo ustawić tv i amplitunera.

IMG_7887.JPG

IMG_7888.JPG

IMG_7889.JPG

IMG_7890.JPG

IMG_7891.JPG

IMG_7892.JPG

Powiem ci podobny wątek pojawia się raz na dwa tygodnie. :)

Więc nie ma się czym przejmować. 

Wyjścia są dwa:

Albo urządzenia mimo że oba mają arc nie są ze sobą kompatybilne, zdąża sie

Albo coś jest źle ustawione w TV, jednak nie znam ustawień tego modelu. Czy głos idzie przez telewizor?

Kup kabel optyczny za 17 zł i masz dokładnie ta sama jakość bez żadnych problemów.

Swoją drogą kto doradził ci takim model amplitunera do tych kolumn?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować