Skocz do zawartości

DAC – przetworniki dla zaawansowanych, w cenie powyżej 2 tysięcy zł


RoRo

Recommended Posts

A wiesz, że to od @Fafniak dowiedziałem się o co w tym wszystkim chodzi? Pomógł jeszcze @MariuszZ i obu im bardzo dziękuję. 

Od użytkownika @Rega nie dowiedziałem się nic oprócz tego, że temat nudny i nabijam posty. 

Ktoś tutaj obraca kota ogonem? 

Pewnie, że uśmiechać się do siebie możemy zawsze  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JohnDoe - Chłopie (o przepraszam! ) Specjalisto od bit perfect , prawie dobę temu już przestałem o tym pisać, A Ty dalej swoje. Ciezko Ci wylać całą swoją ,,zółć,, w jednym poście i musisz drązyć w kilku następnych.  Myślałem, ze już wszystko sobie powiedzieliśmy.  I kto tu jest nudny? Nawet jeśli zamieścisz jeszcze sto postów w których będziesz przywoływał mój nick  to już więcej Ci nie odpowiem., a tym bardziej na tematy zwiazane z bit perfect bo jak wczesniej napisałem nie mam zielonego pojecia co to jest i zupełnie mnie to nie interesuje, a tym samym temat jest nudny. Nie kazdego interesują wykresy i tabelki. Sa tez tacy dla których wazniejszy jest sam dźwiek. Tyle ode mnie. Pozdrawiam. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Temat poruszony od wczoraj. Niektórych nawet interesował. Nikt Ciebie nie zaczepiał i nie przywoływał. Za to Ty wpadasz co i rusz, nie wiesz o co kaman, mówisz, że nudne, jeszcze nic na temat nie napisałeś i robisz szum że ktoś Cię atakuje. 🤣🤣🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i... czas na pierwsze wrażenia ze słuchania muzy z Myteka,

Otóż wydawało mi się że podczas podłączenia z TV strzela coś w kolumnach, ale było to na tyle subtelne, że pomyślałem" Ten typ tak ma".

Dziś poprosiłem syna żeby mi ogarnął te komputerowe pierdy, w sensie sterowniki itd. Flac zapodany ATB i co?

Strzela w głośnikach że masakra/ Jestem wku....y . Pisałem do człowieka. który mi sprzedał, ale nie wróżę pozytywnego odzewu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 28.03.2020 o 22:53, Kubakk napisał:

@RoRo proponuje wydzielić problem karolkosa jako inny temat :D

Me pytanie do branży @Q21 @S4Home wiadomo coś , kiedy będzie topping d90 w wersji z mqa ? Zastanawiam się nad jakimś strumieniowcem ,ale chyba ten dac dzięki BT może być ciekawszą alternatywą :) 

D90 z MQA z tego co pamiętam może pojawić się w okolicach maja. Zobaczymy co czas pokaże 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej to chyba nigdy nie będzie działało :) . A jak chcesz stremować z telefonu po bluetooth to wystarczy że oprogramowanie w telefonie będzie obsługiwało ten protokół. Jeśli chcesz mieć z tego jakiekolwiek korzyści, to pozostaje jedynie protokół LDAC HD po bluetooth, bo bez tego to w zasadzie nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tomasz S. napisał:

Wysyłki wariantu z MQA starują 26 kwietna jeżeli zamawia się z Chin lub Hong Kongu

MSRP Normal Variant: 699$, Ready 

MSRP MQA Variant: 799$, Shipping starts 26th April,2020.

Biorąc obecnie pod uwagę kurs dolara i raczej pewnośc oclenia go lepiej kupować w Polsce  z negocjacją ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...