Skocz do zawartości
RoRo

DAC – przetworniki z grupy najtańszych, do 1 tysiąca złotych

Recommended Posts

No więc skleciłem wzmacniacz do maliny na trafo toroidalnym + płytka z ali na STUDER900. 

Różnica w porównaniu na zwykłej ładowarce USB jest znacząca, muzyka stała się przyjemniejsza przy słuchaniu, nie umiem opisywać smaczków ale zyskała jakby na rozdzielczości. Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczony rezultatem, teraz przyjdzie pora na zrobieniu zasilacza do DACa :)

Poniżej fotki

IMG_3073.jpg

IMG_3076.jpg

IMG_3070.jpg

Dnia 2.02.2021 o 08:03, kermiter napisał:

Około 200zł, 3 piwka i sobotni wieczór :) 

Widzę Yaqina. Zadowolony jesteś? Lampy oryginalne czy upgrade? Pewnie porównywałeś do innych wzmacniaczy (tranzystorow), warto wejść w tego ms-30l? 

Dnia 22.02.2021 o 22:46, Chyba Miro 84 napisał:

Dołączam sie do pytania o ms-30l 

tak jestem bardzo zadowolony, na standardowych (czyt. tanich) lampach gra dobrze, a jak się zmieni na nico lepsze to już jest naprawdę miło i przyjemnie (KLIK - Lampy mocy), sterujących nazwy niestety nie pamiętam na jakie zmieniłem, jak będzie potrzeba sprawdzę w domu i napiszę.  

Wcześniej tylko z Gramofonu, teraz doszła mailina z Toppingiem - nic nie mogę zarzucić, nie wiem jak teraz cenowo stoi ale myślę, że warto go rozważyć, a na pewno warto posłuchać.