Skocz do zawartości

Subwoofer trzecie podejście


kestrel972

Recommended Posts

Witam wszystkich ,jestem nowy na forum i jak w temacie przymierzam się do kupna subwoofera.Poprzednie dwa mnie zawiodły (tonsil activ 100 i obecny jamo 200).

W gronie faworytów mam

Taga tsw-200

klipsch sw-12

klipsch sw-110

Chodzi o kino domowe , czy jest różnica między sw-12, a sw-110 na czyją korzyść i czy Taga tsw -200 to dobry wybór kierowałem się opiniami na ceneo.

Proszę o odpowiedź kolegi który ma tSW-200 , bo bardzo mało piszą na temat tego suba.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie TAGA ? proszę o jakieś konkrety,wiem że wszyscy skazują ją na straty ale mało się o tym subwooferze mówi.

Jeśli chodzi o Klipsch to czemu sw-110 jest lepszy od sw-12 który ma większy głośnik,czy różnica jest tak duża że warto dopłacać parę stów więcej,chodzi o kino domowe.

Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji EDYTUJ by uzupełnić swój post - zamiast pisać swoje posty jeden po drugim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kestrel nie jestem jakimś fanem kina ale od czasu do czasu tu zaglądam.

Po co radzisz się na forum jak i tak dalej trwasz przy swoim. S4H mowi, że Taga jest be to jest be. Jak upierasz się przy swoim to weź Tagę i tyle. Po co tracić czas.

Co znaczy ma wielką moc? W stosunku do czego? Buczy Ci, a nadal obstajesz przy swoim.

Ehhhh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Kestrel nie jestem jakimś fanem kina ale od czasu do czasu tu zaglądam.

Po co radzisz się na forum jak i tak dalej trwasz przy swoim. S4H mowi, że Taga jest be to jest be. Jak upierasz się przy swoim to weź Tagę i tyle. Po co tracić czas.

Co znaczy ma wielką moc? W stosunku do czego? Buczy Ci, a nadal obstajesz przy swoim.

Ehhhh

Nie pisałem że buczy,tylko dudni a moc czuć bo ustawiłem głośność na godzinę 9 i to wystarcza (po kalibracji mikrofonem)  tak jak pisałem nie kontrolowane dudnienie, nie wiem czy to normalne czy to można ustawić.Porady szukam bo mam jeszcze tydzień na sprawdzenie, a nie wiem czy jest aż tak duża różnica na korzyść Klipscha SW110, żeby dopłacić tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Temat stary, ale komuś się może przyda. Co prawda mam TSW-90 ale też mi dudni. Jak dla mnie jakośc dźwięku jest słaba. Do filmu jeszcze ok, jeśli nie oglądamy tak głośno jak w kinie. Do muzyki słabo. Jak słucham cicho to sygnał jest za słaby, żeby go wybudzić. Jak głośniej to preferuje bez suba bo brzmi słabo. Przydaje się tylko na imprezy, bo jak puszcze pełne pasmo przy dużej głośności na głośniki 606SE to zaczynaja charczeć. 

Oprócz dudnienia wg mnie gra płytko - niema tej głębi co być powinna.

Teraz myślę o Magnacie 6725a choć nie bylo mi dane go posłuchać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...