Skocz do zawartości

wzmacniacz stereo używany do 2500


jacki

Recommended Posts

Jeśli nowy masz za 3700 zł, zaś zastanawiasz się nad tym za 3500 zł to ja już wolałbym nowy o 200 zł drożej.

Zaś jeśli zastanawiasz się za tymi za 2800 zł to już sprawa wygląda inaczej. To już prawie 1000 zł mniej, to dużo. Jest gwarancja. Tak jak @RoRo wspomniał, to pomysł dobry. Oczywiście zadzwoniłbym też do serwisu i zapytał o tą naprawę. Nie sądzę, że serwisanci z Atoll'a mają tyle napraw, że nie pamiętają dokładnie tego modelu gdy był u nich na warsztacie.

Edytowano przez Simson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Powoli sytuacja się wyjaśnia, albo kupię używkę Atolla za 2800, którego mogłem posłuchać na swoim sprzęcie i dźwięk przypadł mi do gustu. Wymieniłem przy okazji kable głośnikowe i zamiast blaszek w głośnikach zamontowałem zworki Malodiki. Nie sądziłem że różnica będzie tak znacząca.

Dzisiaj pojawił się też Roksan Caspian, zastanawiam się czy te nóżki drewniane to oryginały? Ogólnie fajnie się prezentuje. Pozostaje pytanie czy porównywalnie dobrze zagra z moimi kolumnami. Inna sprawa, że pewnie za jakiś czas będę chciał je także wymienić i który z tych wzmacniaczy jest powiedzmy bardziej uniwersalny? Do którego będzie łatwiej dobrać głośniki?

http://allegro.pl/roksan-caspian-pilot-topowy-wzmacniacz-i6814014547.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2017 o 08:12, jacki napisał:

Atoll in100 kupiony, gra pięknie. Teraz czas na odtwarzacz CD. Pierwsza myśl to kupić używany Atoll CD100.

Dziękuję forumowiczom za pomoc przy wyborze.

pzdr

Czyli jest potwierdzenie, że z tej wersji (v5 / v6) Paradigmów da radę wyciągnąć dobry dźwięk przy sensownej elektronice, zwłaszcza kopułka jest dużo lepsza niż to badziewie co siedziało w starszych wersjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od tego jakiego rodzaju muzyki słuchamy i co komu się podoba. Do rocka czy popu kolumny te nadają się znakomicie. Do bluesa - już trochę mniej, chociaż można pokombinować z ustawieniami w pokoju i też będzie ok. Do muzyki poważnej - cóż tutaj czegoś brakuje. Orkiestra symfoniczna - zwłaszcza smyczki grają przeciętnie, z kolei trąbki brzmią przejrzyście i odważnie. Słuchając fortepianu mi brakuje prawdziwości odwzorowania instrumentu, ale może to też jest kwestia nagrań, które przedstawiają tylko jeden instrument. Moim zdaniem te kolumny grają to co mają najlepszego "na twarz". Jak ma być głośno i szybko to będzie, jak ma być jazgot elektrycznych gitar, to taki będzie słychać. Nie zrobią super szerokiej sceny, nie zagrają delikatnie jazzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...