Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję najlepszych słuchawek nausznych do ok. 100 zł (może trochę więcej - max to 200, ale raczej jak dopłacę to do ~150 zł). Najlepiej, jakby były półotwarte, ew. zamknięte ale wtedy żeby miały welurowe nauszniki (bardzo pocą mi się uszy). Będę słuchał muzyki głównie w domu, czasem poza, np. w drodze do szkoły. Źródłem muzyki będzie laptop (w przyszłości zapewne PC) oraz telefon. Zawsze mogę dołożyć te 50 - 100 zł na wzmacniacz.

Muzyka, której słucham to metal, czasem rock. Będę je również wykorzystywał do gier, ale niezbyt często. Nie muszą być kompaktowe, ale żeby też nie ciążyły mi na głowie, coś pomiędzy. Mój wrażliwy punkt to czubek głowy, więc fajnie, jakby miały miękko wykończony pałąk. Kabel wytrzymały, ew. odpinany. Moje stare słuchawki to bezprzewodowe Philips SHB3060WT i szczerze mówiąc nie jestem z nich zadowolony - mają co prawda kompaktowe rozmiary i niezły dźwięk, ale mają słabą separacje - instrumenty się zlewają , nie są zbyt wygodne (twardy, plastikowy pałąk), są za małe i po jakimś czasie dźwięk rozjeżdża się z ekranem (przeszkadza w grach i filmach). 

Czekam na propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepszym wyborem były by tu słuchawki ENCORE ROCKMASTER OE. Idealnie pasują w profil dźwiękowy i w wyposażeniu są 2 rodzaje padów w tym jedne są właśnie welurowe. Tyle że widzę ze coś ostatnio podrożały i trudno jest je kupić w cenie jaka była do niedawna standardową czyli niespełna 200 zł ( na ceneo widzę ze jeden sklep ma je w zakładanym budżecie). Do tego mają duża skuteczność i mogą działać z źródłami takimi jak telefon lub laptop bez dodatkowej karty dźwiękowej lub wzmacniacza. Jednak wskazane było by użycie lepszego źródła dźwięku. Wtedy docenisz je w pełni. To są słuchawki wokółuszne, lecz dające się używać poza domem. Kształt muszli sprawia że nie są zbyt ogromne przy dużych 50 mm przetwornikach. Do tego mają miękko wyściełany pałąk. Same nie są składane , ale dają do nich materiałowy worek i przewód jest odłączany ( zakończony po obu stronach standardowymi wtykami jack 3,5 mm ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...