Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam takie pytanie
Znalazłem na stronie audiotona opis na konstrukcje prostego bufora lampowego.
http://www.audioton.republika.pl/bufor.html
Elektronik raczej ze mnie nie tęgi, ale mam znajomego który para się trochę elektroniką (ale nie audio) powiedział że jak trzeba to pomoże.
Powiem szczerze że troszkę się przypaliłem na ten bufor, ale zastanawiam się czy to ma sens? Mam baaaaardzo budżetowy sprzęt ( Akai AA -1030 + Tonsil Fenix II 100W) a do czasu kupienia jakiegoś sensowniejszego odtwarzacza CD używam wszystko czytającego DVD LG DVX286
Jak myślicie czy ten bufor zmieni brzmienie? (na lepsze mam nadzieję) Czy sobie darować?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W swoim zestawie mam "prosiaczka" X10D firmy Musical Fidelity i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie pozostałe klocki mam tranzystorowe i nic się nie gryzie.
Poprawie uległa przede wszystkim przestrzeń i dynamika, dżwięk był generalnie "większy".

Cenowo ten bufor Cię nie zrujnuje, raczej powinien przynieść poprawę. Kto wie, może powali Cię na kolana nawet przy "baaaaardzo budżetowym" sprzęcie?



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.
Pomalutku pewnie się będę za ten buforek zabierał...na razie czytam...znalazłem jeszcze na sieci ( http://ecclab.com/x10d.htm ) "ostateczną" wersję X10D...
Zobaczymy być może zacznie się moja przygoda z lampą... a może "pogonie" go na allegro żeby sie koszty zwróciły icon_smile.gif
Niemniej jednak dzięki i pozdrawiam...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...