Skocz do zawartości

Używane kolumny i wzmacniacz 1200zł


Matixs

Recommended Posts

3 godziny temu, Angel napisał:

@Audio Autonomy, V 2, to nie starszy model ale niższy z tej samej serii. Najniższy to V 1.

Faktycznie, masz oczywiście rację. 

3 godziny temu, Angel napisał:

A.A., zapytam od razu. Jesteś grafikiem czy kimś takim? Bo podoba mi się prostota i symbolika Twojego awataru, nawiązującego zresztą do nicku. Czy też raczej wynikająca z niego.

Miło słyszeć takie komplementy z Twojej strony. Dziękuję, a właściwie to dziękujemy, bo logo jest wynikiem prac moich i mojej drugiej połówki, która to jednocześnie stanowi drugą połowę zespołu Audio Autonomy. Nie jesteśmy grafikami, a zajmujemy sie serwisowaniem i modyfikowaniem sprzętu audio. Pracujemy też nad kilkoma swoimi własnymi projektami, ale to nie miejsce i czas na pisanie o tym ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Audio Autonomy, co do własnych projektów, to pewnie nie tylko ja chętnie o tym poczytam. Można założyć osobny wątek choćby w dziale DIY. Naprawdę ciekaw jestem co zamierzacie. A może z czasem moglibyście coś puścić tu w obieg do odsłuchu, jak ma to miejsce na innych forach? Nie ma to jak testy na żywym organizmie słuchaczy :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matixs napisał:

Lepiej wziąć tego 1 czy 2?

Ja bym wziął tego drugiego denona, a to z tego względu bo sprzedający ma więcej komentarzy. Do tego jeżeli faktycznie jest wyczyszczony to też jest to na plus dla Ciebie. 

10 godzin temu, Angel napisał:

 

@Audio Autonomy, co do własnych projektów, to pewnie nie tylko ja chętnie o tym poczytam. Można założyć osobny wątek choćby w dziale DIY. Naprawdę ciekaw jestem co zamierzacie.

 

Chętnie coś więcej o tym napiszę, ale to faktycznie lepiej w stosownym wątku. Co do testów na żywych organizmach, to jesteśmy otwarci na takie propozycje. Jak tylko uda nam się zakończyć pewien etap prac, to możemy zorganizować takie testy. Dla nas też to będzie źródłem informacji i inspiracji do dlaszych działań na tym polu ?

12 godzin temu, audiowit napisał:

Obserwujemy i doceniamy merytoryczny wkład w nasze forum. Nie tylko logo zwróciło moją uwagę.

Bardzo cenię polskie manufaktury i pasjonatów audioelektroniki. Dzięki Wam możemy słuchać muzyki z większą przyjemnością :)

To dodaje nam energii do dalszej pracy?

Edytowano przez Audio Autonomy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na front urządzenia. Nie ma tam nawet okienka do odbioru sygnału na podczerwień. Czyli zdalnego sterowania nie ma.

Ten model Denona jest bardzo przyzwoity. Jeden z lepszych z tamtego okresu. Bardzo możliwe, że spodoba Ci się jak zagra z Dali. Ale to już Ty musisz ocenić. Jeśli nie będzie to dźwięk jakiego szukasz, to powinieneś odsprzedać ten wzmacniacz bez większych kłopotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście napisz jak już wzmacniacz będzie u Ciebie i posłuchasz choć tydzień a najlepiej dwa. Małe niedociągnięcia można będzie pewnie zlikwidować lepszym ustawieniem kolumn i innymi kablami. Jeśli w ogóle ten wzmacniacz Ci nie podejdzie, to trzeba będzie szukać innego. Tak, czy inaczej liczę na opinię, opis jak gra Twój zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w przyszłości o ile fundusze pozwolą chciałbym zbudować dużo lepszy sprzęt stereo w domu. Już teraz mimo że nie miałem dobrego sprzętu kiedy przyjdzie mi posłuchać dźwięku z jakiegoś innego źródła niż stereo jestem prawie zawsze mocno rozczarowany.

Na razie myślę że nie będę musiał zmieniać sprzętu audio, więc chciałbym Wam podziękować za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chwilę czasu minęło od zakupu i zdążyłem trochę posłuchać kolumn w różnej muzyce. Trochę miałem problem z ustawieniem, ale w końcu udało się ustawić je zgodnie ze sztuką i tak że grają bardzo dobrze.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z kolumn, aczkolwiek jak dla mnie poprzednie kolumny były bardziej żywe, miały lepsze niskie tony i były ze zdecydowanie większym wykopem. Za to miały za dużo tonów wysokich.
Te kolumny są sporo spokojniejsze, ale przy trochę zwiększonej głośności grają bardzo dobrze i spójnie. Wszystko w nich się zgrywa, niskie tony są przyjemne, a wysokie w końcu nie kaleczą uszu.

Myślę że ten zestaw zostanie ze mną na dłużej bo po tej krótkiej chwili jestem z niego bardzo zadowolony. Kiedyś na pewno przyjdzie czas na zmianę pewnie na coś lepszego, ale wtedy znowu zgłoszę się do Was.
I jeszcze raz chciałbym podziękować Wszystkim za pomoc i odpowiedzi.

Edytowano przez Matixs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...