Skocz do zawartości

Polskie kolumny BMN Seria S


Dave911

Recommended Posts

Witam. Czy ktoś miał okazję testować te kolumny z Bydgoskiej manufaktury, najbardziej interesuje mnie seria S.

W Internecie jest bardzo mało opini na ich temat, jest oczywiście kilka mega pozytywncyh opini, bez żadnych słabych stron, napisane przez osoby z jednym postem.

Edytowano przez Dave911
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opinie nie patrz bo mogą być pisane stronniczo. 

Nie miałem z nimi do czynienia. Nasz klient je testował i określić je jako bardzo melodyjne jednak jak dla niego zbyt neutralne lub naturalne jak kto woli.

Z tego co wiem dają możliwość wypożyczenia kolumn. 

Moim zdaniem jeśli szukasz o nich opinii to musisz wyrobić ja sobie sam pozyczajac i słuchając. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie powiedziałem. Wzmacniacz ma mniejszy wpływ na granie systemu niż kolumny. Duża szansa że ostro nie zagrają nigdy.

Za małe do świadczenie?

Przepraszam będę teraz nad wyraz bezpośredni. 

Tych kolumn będziesz słuchał Ty, nie ja czy inny kolega z forum. Jeśli spodobaja się tobie to znaczy że są dobrym wyborem, jeśli nie to co da ci komentarz że według mnie grają dobrze? Nic!

A jeśli uważasz że to nie odpowiednią piłka cenową to rozglądając się za monitorami do 2k i już. 

Moim zdaniem jako osoba niedoświadczona, bez audiofilskiego często mylnego rozumowania, możesz właśnie lepiej wybrać sprzęt dla siebie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...