Skocz do zawartości

Miniwieża do 1000 zł


ZielonyBuszmen

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale lwią część budżetu pożerają nie same kolumny, a amplituner?

Te amplitunery, które mi tutaj polecaliście mają swoje lata. Ale nic nie ugra nowego w dobrej cenie?

Czy opłaca się oglądać za takimi zestawami jak Denon D-M40 albo dopłacać do Yamaha PianoCraft MCR-470D?

Edytowano przez ZielonyBuszmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim cokolwiek kupisz dobrze byś wybrał się na odsłuch, zabrał kilka ulubionych płyt, które wiesz jak grają. Poszukaj może czegoś w swojej okolicy. Są też sprzedawcy na allegro, którzy wysyłają sprzęt audio używany, na odsłuch masz średnio 14 dni. Masz wtedy możliwość posłuchania zestawu w warunkach domowych. Tak jest najlepiej.

Napisz skąd jesteś.

 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Warszawy, może uda się odsłuchać i dźwięk przypadnie Ci do gustu - tytuł ogłoszenia:

Znakomity zestaw stereo Hi-End , Audiovector C + Yamaha A-S300  https://www.olx.pl/oferta/znakomity-zestaw-stereo-hi-end-audiovector-c-yamaha-a-s300-polecam-CID99-IDlWsri.html#9eaa256336

Czytałem o kolumnach: "dźwięk dynamiczny i bardzo przejrzysty". Jakiś czas temu ktoś wystawiał ten model kolumn głośnikowych za 1300zł.

Żeby nie było - do niczego nie namawiam. Posłuchać uważam warto.

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...