Skocz do zawartości

Słuchawki 500-800zł


Recommended Posts

Dzień dobry,

Słucham słuchawek nausznych (nie za wielkich) do słuchania muzyki (pop, rock, hip hop) głównie z komputera, rzadziej z telefonu. Najlepiej byłoby, gdyby były składane lub bezprzewodowe (wtedy jestem w stanie dać więcej). Nie chcę zbyt mocnych basów.

Swojego czasu miałam ATH-SJ55BK i byłam bardzo bardzo zadowolona - idealne pod wzg. rozmiaru i dźwięku.

Teraz jestem w stanie dać więcej i jeśli będą bezprzewodowe, tym lepiej.

Najlepiej w kolorze białym ;-)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Słuchawki które przyszły mi do głowy to AKG K845 BT. Są one jednak słuchawkami wokółusznymi, lecz o niezbyt dużych padach. Producent twierdzi ze są składane. Jednak ich składanie ogranicza się do możliwości ułożenia muszli słuchawek tak aby można je było położyć płasko. Są sprzedawane również w kolorze białym. Ich cena jest wyższa od zakładanej. Na ceneo najniższa oferta to ponad 950 zł. Problem z tym ze składane słuchawki nauszne są z reguły przewidziane do użytku na zewnątrz i zwykle oferują większe dawki basu. Szukając tańszych, może faktycznie warto pomyśleć o którymś z modeli Aodio-Technica. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...