Skocz do zawartości

PREAMP/ PRZEDWZMACNIACZ - SHURE PG58


kosmopolitanczyk

Recommended Posts

Witam wszystkich STEREO Typów  
Juz ponad rok nagrywam wokale na swoim lapku, czasami mikrofonem w słuchawkach, czasami tym wbudowanym w lapku, ale ileż tak można. 
Doszedłem do momentu w którym czas się zabrać za to profesjonalniej, choć nadal w domowym zaciszu. Wiedzę o tym całym domowym studiu czerpałem z wszelakich tematów/ poradników zamieszczonych w internecie, więc wiem niewiele  Dużo sprzecznośći. 

Konkrety; 

Mam: PGE SHURE PG58 z wejśćiem XLR i wyjściem na duży jack. (dynamiczny) 

Nie mam: JaK go podłączyć do komputera. (stacjonarnego, nie do tego llapka)

Chcę mieć: Przedwzmacniacz do 500 zł który mi to umożliwi (nowy lub używany, lepiej nowy, nie chcę wtopić) 

Komputer nie posiada karty dźwiękowej (jedynie zintegrowana), następnym krokiem będzie jej kupno. Chcę po prostu jak najszybciej dojść do momentu w którym podłączam mojego majka do kompa i przestaje robić z siebie ...... krzycząc do laptopa. Nie wiem na jakie parametry zwrócić uwagę, wiem, że są transparentne lub koloryzujące (nanagrywam rap i podobno ten drugi będzie lepszy) poza tym wiem niewiele. 

Wydaje mi się, że podałem możliwie wszystkie ważne informacje, a ewentualne niedopowiedzenia jak najszybciej dopowiem jeżeli ktoś się pochyli nad tym tematem. Wdzięczny będe jak cholera !!! 
Pozdrawiam

Edytowano przez kosmopolitanczyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...