Skocz do zawartości

Edifier S760D - znajdziecie konkurenta z zestawów z wbudowanym wzmacniaczem?


JarekPL

Recommended Posts

Cześć, jestem posiadaczem zestawu Edifier S760d podłączonego optykiem do PC (Sound Blaster Z, za kilka dni Zxr), Dolby Digital wg. preferencji ponad DTS.

Zastanawiam się czy istnieją dostępni na polskim rynku konkurenci (cena bez znaczenia, no do 5000zł-10.000zł) w tej klasie - czyli głośniki 5.1 z wbudowanym wzmacniaczem ?

Jak macie jakieś polecić chętnie zerknę, chcę mieć najlepsze nagłośnienie :) Od razu zaznaczę - kolumny i amplitudery mnie nie interesują.

Kolumny nie, bo nie mam miejsca w pokoju i mieszkam w bloku. Jak zbuduję dom, kiedyś w przyszłości to na pewno o radę w kwestii kolumn się zwrócę :)

Pozdrawiam

Jarek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego systemu. Ale czy aby taki Onkyo 656 + Canton Movie 365 czy też droższe Tanoy Arena nie zagrają lepiej? Bo ja jednak obstawiam że tak. Wielkościowo to samo. Kable idą tak samo.

Ewnetualnie jestem pewien że Onkyo 656 + Klipsch RP160+RP440C+RP240S i 110SW zagrają lepiej.

Podjedz ze swoim systemem do nas i porównywamy z naszym :)

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem doświadczenia z tym zestawem Edifier'a i muszę powiedzieć , że jak na swoją cenę to jest naprawdę świetne 5.1. Jednak powyższe propozycje jak Tannoy Arena,  zarówno jak i ten zestaw Onkyo z Klipschami zdecydowanie zagra lepiej. @S4Home dobrze radzi.

Niech Cię nie zmylą te małe głośniczki z zestawu Tannoya ...

Edytowano przez Note
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...