Skocz do zawartości

słuchawki nauszne hifiman edition s lub audo-technica msr7


Recommended Posts

witam... mam problem odnośnie wyboru słuchawek zastanawiam się pomiędzy wyborem słuchawek a dokładniej pomiędzy słuchawkami marki audio technica mrs7(zamknięte) a hifiman edition s(otwarte/zamknięte) słyszałem że słuchawki hifimana grają lepiej ale czy się opłaca......czy jest aż taka różnica ....zaletą słuchawek jest hybrydowa konstrukcja ...... do słuchawek planuję dołączyć amp/dac marki fiio lecz nie wiem czy będzie potrzebny słuchawek będę potrzebował do użytkowania mobilnego jak i domowego... główne gatunki muzyki jakiej słucham to rock,blues,jazz więc liczą się dla mnie czyste wokale oraz dobre brzmienie...

jeżeli by ktoś miał całkowicie inne preferencje odnośnie słuchawek............ jestem gotowy na propozycje........ 

wymagane:

kwota 1200 +/- 200

przystępny wygląd.....nie muszą być piękne

ładnie grające 

jeżeli ktoś odpowie na moje wypociny z góry dziękuję :-)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie powinieneś obu słuchawek posłuchać. 1000zł to duża kwota i szkoda wydawać w ciemno. Edition S na pewno zgra lepiej z dodatkową elektroniką, słuchawki tego producenta lubią wzmacniacze i zawsze odwdzieczają się lepszym dźwiękiem. 

https://sklep.rms.pl/hifiman-edition-s-white-sluchawki-audiofilskie-nauszne-dynamiczne-otwarte-zamkniete-kolor-bialy

https://sklep.rms.pl/hifiman-edition-s-sluchawki-audiofilskie-nauszne-dynamiczne-otwarte-zamkniete 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wydając nawet wielokrotnie mniej na słuchawki warto zapewnić im dobre źródło dźwięku. Warto aby było dobrze zharmonizowane z słuchawkami. Wiele dobrych słuchawek musi mieć dobry napęd, bo zagrać mogą z byle czym tragicznie. HiFiMAN Edition S są stworzone do współpracy z sprzętem przenośnym takim jak smartphony jednak jak każde w pełni mogą pokazać co potrafią dopiero po podłączeniu do lepszej elektroniki. O tym sam możesz się przekonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...