1Ender

Jak nie powinno się ustawiać kolumn głośnikowych - Najgorsze pomieszczenia odsłuchowe.

27 postów w tym temacie

@DamaDama, ale uważaj, bo separacja kanałów może być tak dobra, że wytworzy się na środku sceny dziura w scenie stereo. 
Oczywiście jest na to sposób. Podpinamy poprzez sumator, kolumnę centralną, która uzupełnia nam braki na środku sceny. 
Mój kolega używa do tego starego, kineskopowego telewizora. Twierdzi, że w ten sposób ma pełniejszy dźwięk. To nie żart. Poważnie (z tym kolegą). W pionie radzi sobie w ten sposób, że jedne kolumny stawia na drugich. Jedne z tych kolumn to jakieś Tonsile, modyfikowane najwyższej klasy głośnikami JVC. Słuchał moich SF Electa Amator 1 i twierdzi, że u niego gra podobnie. Nie słyszałem jego zestawu, ale dlaczego miałbym mu nie wierzyć? 

@Angel nie mam pojęcia czy wytworzy się dziura ale w razie czego trzeba będzie pokombinować z wysokością stożka czapki urodzinowej i średnicą podstawy tejże... W odwodzie będę miał jeszcze kapelusz kowbojski, który wisząc na szyi z tyłu głowy powinien coś jeszcze uratować.

A ten telewizor to lampowy czy coś nowszego? Jeśli lampowy to wiele by to tłumaczyło...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się