Skocz do zawartości

Problem z dzwiekiem


fajnytomek

Recommended Posts

Cześć

Mam do Was fachowców pytanie. 
Chce podłączyć do swojego monitora ( BenQ GW2270H ) dekoder kablówki ( HD ARC1010YR )
Jedno Hdmi zajete jest przez karte graficzna z PC drugim Hdmi podłączyłbym monitor z dekoderem. Tylko tu mam mały problem,monitor nie ma głośników jak mogę uzyskać dzwięk z kablówki ? Domyślam się ,że w gre bedzie wchodził zakup kolejnych głośników tylko do czego je podłączyć , do dekodera ,czy do monitora ?

Czy jest możliwość wykorzystania głośników komputerowych który zasilany jest USB i ma złącze 3,5 mm miniJack ? Monitor w specyfikacji ma Wyjście liniowe audio. Czy tego rodzaju głośniki mógłbym podpiąć pod monitor albo dekoder. Wiem ,że jakość dźwięku nie będzie najwyższa w porównaniu do kina domowego połączonego kablem optycznym.
Jeżeli jest to niemożliwe, czy możesz zaproponować ewentualnie jakiś zestaw głośników za jakieś rozsądne pieniądze. Głownie monitor będzie służył do gier, od czasu do czasu bedzie przełączany na kablówkę dlatego nie chce za dużo inwestować w głośniki które będę wykorzystywał do kablówki

 


Specyfikacja monitora oraz dekodera

Monitor BenQ GW2270H :

Złącze D-Sub (VGA) 1
Złącze DVI nie
Złącze HDMI 2
Złącze DisplayPort nie
Złącze Thunderbolt nie
Złącze USB nie
Wejście liniowe audio nie
Wyjście liniowe audio tak

Odbiornik HD
- OUT Gniazdo udostępniające sygnał analogowy Telewizji Kablowej TOYA.
- IN Gniazdo do którego należy podłączyć przewód antenowy Telewizji Kablowej TOYA. 
- AV OUT Gniazdo kompozytowe.
- ETHERNET Aktywne. 
-USB Gniazdo 500mA – zalecane jest do używania jako osobista nagrywarka 
-Gniazdo USB 2
-S/PDIF Gniazdo cyfrowe optyczne, pozwalające podłączyć zestaw Hi-Fi lub kino domowe do Odbiornika. 
-HDMI Gniazdo cyfrowe, przeznaczone do połączenia Odbiornika z telewizorem 
-GNIAZDO DC POWER Gniazdo do przyłączania zasilacza 12V 

Pozdrawiam 

Fajnytomek

Edytowano przez fajnytomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...