Skocz do zawartości

Głośnik przenośny do 700zł


Adrian Reszka

Recommended Posts

Witam chciałbym kupić głośnik przenośny który ma służyć mi wszędzie na plaży,wycieczkach,imprezach,w domu. Nie znam się za bardzo na tym i proszę o pomoc w wyborze do 700zł (max 1000). Zastanawiałem się nad Jbl charge 3, Jbl flip4 , Bose Soundlink Revolve, Bose Soundlink mini II. Może macie jakies inne propozycje, najlepiej jak byście polecili takie do 700zł i do 1000zł 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie wiem czy ktokolwiek doradzi Ci w tej kwestii, bo chyba większość osób tutaj interesuje się sprzętem użytku domowego. Natomiast co bym doradził, albo czym osobiście bym się kierował przy zakupie takiego głośnika, to żywotność baterii, wykonanie i żeby grał w miarę dynamicznie w stosunku do swoich rozmiarów. Prawdopodobnie celowałbym w JBL, ale t tylko moje odczucie nie musisz się tym sugerować.

Na Twoim miejscu posłuchałbym dwóch trzech modeli i wybrał najlepszy według własnej oceny. Sprzedający w sieciówkach także nie musza się znać, czy interesować tym wszystkim co sprzedają.

Jak powiedział mój kolega, który ma z tym styczność. Chwalisz to co się klientowi podoba, Ty musisz to tylko sprzedać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się. Kiedyś w autobusie słyszałem u jakiegoś młodziaka jakąś niewielką tubę JBL (przenośną). Wrażenia może nie zrobiła w zetknięciu z domowym audio, jednakże jak na gadżet brzmiało to dość efekciarsko. JBL ostatnio trochę w takie produkty wszedł. Także namawiałbym do posłuchania w tej cenie kilku przenośnych urządzeń tego typu. Zgraj do telefonu kilka znanych sobie utworów i spróbuj w sklepach typu MM, problemu nie zrobią z przetestowaniem. Tam gadżetów jest sporo i coś można dobrać. Sam posłuchasz i ocenisz co Ci się podoba, w końcu to ma służyć i podobać się Tobie? Nieprawdaż ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...