Skocz do zawartości

Jakie kable i interkonekt do Cambridge Audio Azur 840a?


Recommended Posts

Witam!
Ogólnie przyjętą zasadą jest zakup okablowania za ok. 10% wartości zakupionego sprzętu, a twój nie owijając w bawełnę, troszkę kosztował. Najlepszym wyjściem w Twoim wypadku, przynajmniej ja bym tak zrobił, to "wypożyczenie" od dystrybutora/sprzedawcy powiedzmy trzech kompletów ( interkonekt + głośnikowy), dzień lub dwa urlopu i odsłuch! Przez wypożyczenie, miałem na myśli, pozostawienie zastawu w punkcie sprzedaży w równowartości gadżetów, sprzedawca powinien się zgodzić. W twoim przypadku kabel głośnikowy już konfekcjonowany, czyli w gotowych kawałkach. Nie kupuj kabli tylko dla tego że ktoś napiszę na jakimś forum że kupił kable i są świetne i w ogóle, najważniejsze co tobie się podoba, kupisz żle, i będziesz się "bujał" z kablami żeby je sprzedać , a ceny za jakie je kupiłeś już nie dostaniesz, tym bardziej w przypadku drogich kabli. Pozdrawiam i życzę miłego kupowania.
P.S
Powyżej wymieniony system zakupu działa w Gdyni, mam nadzieję że tak jest w całej Polsce.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można stosować jako pokazowe. Proponuje się dane kable, a reszta jak pisałem wcześniej. mają je zapakowane w takie ładne transparentne torby plastykowe, a potem przeceniają i sprzedają. Proste! Taki kabelek pociągnie kilkanaście innych za sobą, poza tym jest już wygrzany, a to plus. Miałem znajomego, który nie kupował nowych kolumn, chociaż stać go było na wydanie kilkudziesięciu tysięcy. Kupował tylko upatrzone od poważnych klientów, dlaczego? Bo były już wygrzane ! Niezły świr!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...