Skocz do zawartości

Amplituner do Infinity reference 61 1000zł


hadzerr

Recommended Posts

Witam,

Kupiłem kolumny infinity reference 61 i chciałbym by teraz móc je uruchomić, kupić amplituner który posiadał by opcje bluetooth lub to połączenie spotify coś tam. Po prostu chciałbym puszczać muzyke z telefonu bezprzewodowo.

Niestety budżet okrojony wiec tylo 700-1000zł oczywiście używany. Pokój ma +- 18m2 taki kwadrat jakby i na razie sb go kończe wiec mebli za bardzo nie ma. Po prostu z jednej strony łóżko a na przeciw telewizor i kolumny. Wiem wiem że wzmacniacz lepszy w tym przediale ale i tak nigdy nie miałem lepszych kolumn oprócz jakiejś tam wieży wiec nawet nie odczuje tej różnicy ;)

Priorytetem jest fakt bym mogl bezprzewodowo muzyczke zapodać :)

 

Edytowano przez hadzerr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Nie wiem czy dostaniesz w takiej cenie.

Onkyo 8050 nie miał BT, podobnie jak RN500 od Yamahy.

Z kolei nowe modele 8150 i RN602 raczej używanych w tej kwocie nie dostaniesz. NA te modele poluj.

Albo idź w wzmacniacz Harman HK680 + Chromecast Audio i kwestie spotify masz załatwioną. A jakość dźwięku o klasę wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a taki wzmacniacz  Denon pma 860 i do tego chromecast lub jakis adapter bluetooth to również dźwięk o klasę lepszy ? W porównaniu z amplitunerem używanym do 1k zł ?

No i czy te nowe modele amplitunerów tj. Onkyo 8150 i RN602 yamaha to czy pomiędzy nimi a wzmacniaczem też bd duża różnica czy juz nie ?

Edytowano przez hadzerr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...