Skocz do zawartości

Onkyo TX-7740


psiona

Recommended Posts

Witam Posiadam amplituner jak w temacie czyli Onkyo TX-7740 i mam wielką prośbę do posiadaczy(jeżeli tutaj tacy są) tego też sprzetu a mianowicie Mam podlączony ten ampli do dekodera satelitarnego przez kabel 2xcinch-2xcinch w trybie CD i pytanie jest takie czy podczas przesuwania suwakiem "dynamic bass expander" powinnien zwiększać się bass U mnie nie reaguje ale jak już włączę samo radio w amplitunerze to podczas przesuwania suwakiem "dynamic bass expander" ten bass się zwiększa i to znacząco Suwak także działa podczas podłączenia dekodera w trybie PHONO ale jakość dzwięku jest jakaś słaba nie do końca czaję ten tryb PHONO Jeżeli ktoś posiada ten sprzęt proszę niech sprawdzi jak jest u niego i podpowie Piona!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale czy suwak  "dynamic bass expander" powinnien podnosić bass w każdym trybie np. aux cd tape ipt. itd. czy tylko tak jak ja mambo mi działa ale tylko w wewnętrzym radiu amplitunera ponieważ nie wiem czy mam zepsuty lub nie dzialający we wszystkich trybach "dynamic bass expander"

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że tryb, który opisujesz nie działa z wejsciami zewnętrznymi. I wówczas nie podbija niskich tonów (nie bassu, bo to co innego oznacza w języku polskim). Sprawdź czy nie ma gdzieś na przedniej ściance urządzenia przycisku Tone/jDefeat, Clear, czy innego, niejasno jak dla Ciebie opisanego. 

 

 

Edytowano przez Angel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Angel napisał:

Możliwe, że tryb, który opisujesz nie działa z wejsciami zewnętrznymi.

I dlatego pytam Angel bo może ktoś ma taki sam model i mógłby to sprawdzić bo nie wiem czy tak ma być czy coś z moim egzemplarzem jest nie tak A z tym przyciskiem to nie mam nic takiego 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Możliwe ze jak zmieniasz na źródło CD do którego masz podłączony dekoder jest w trybie Direct lub Pure. Takie napisy powinieneś widzieć na wyświetlaczu. W tych trybach nie jest możliwa edycja dźwięku.

Jeśli chcesz mieć do niej dostęp klikaj guzikiem na pilocie podpisanym jako music do momentu wyświetlenia się napisu STEREO. W tym trybie edycja będzie możliwa.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...