Skocz do zawartości

System 5.0 do VSX 531- 2000 zl


Jakub Winter

Recommended Posts

Cześć,

chciałbym się was poradzić w sprawie kupna systemu 5.0 do amp Pionieer VSX 531 (http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Home/AV-Receivers/Pioneer+Receivers/VSX-531#manuals).
Interesuje mnie coś w styku QUINTAS 6500 - nowoczesny design, kolor czarny, z głośnikiem centralnym.
Pomieszczenie ok 25m2, odległość sofy od przednich głośników ~ 2.5-3m

Czy jest jakiś lepszy wybór niż wspomniane Quintas do 2000 zł?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Wybór kolumn w dużej mierze zależy od twoich preferencji, wykorzystania systemu.  Jeśli ma to być przede wszystkim zestaw kina domowego, spójrz proszę na mocny bardzo dynamicznie grający zestaw kolumn Jamo S626 HCS.  Ciekawą opcją jest także zestaw Boston Acoustics Classic MK2 Set 5.0 oraz Polk Audio T531. To dwa zestawy bardzo uniwersalne, oferujące mocne, dynamiczne i przestrzenne granie, które sprawdzi się dobrze w muzyce oraz kinie domowym.

Na koniec  moja propozycja zestawu polskiej produkcji STX Electrino 150 Set 5.0.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych zostawów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli amplituner już masz toi faktycznie te Quintasy to jeden z lepszych wyborów w swojej cenie. I zestawił bym je tylko obok Tagi 606 V3.

Na pewno nie model Jamo 626 czy też starszy 606.

Zapraszam Cie na odsłuch wspomnianych kolumn. Mogę także podeśłać je do Ciebie.

Po niższej cenie dla forumowicza zostanie Ci także na prostego suba. Nie zapominaj że w kinie musisz takowy posiadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...