Skocz do zawartości

Amplituner Pioneer 520D


piotrekwaw

Recommended Posts

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu.  W imieniu czytelników prosimy też o używanie języka polskiego. Także ( jeśli liczysz na rzeczowe porady) o podanie istotnych informacji z godnych z "pierwszymi postami" np. typu metraż , inny sprzęt towarzyszący (kolumny) , preferencje brzmieniowe, itd., bo info. że planowany amplituner jest płaski* i kosztuje 2300 jest informacją ogólnie wiadomą.

Odkładnie zakupu kolumn na później nie ma sensu, bo amplituner będzie się kurzył ;) . Najlepiej kupując go w sklepie porównać  jak gra z różnymi kolumnami, będziesz wiedział potem czego od kolumn oczekujesz, łatwiej będzie zatem potem kupić podobnie brzmiące.

*To akurat wielu osobom się nie podoba ;), bo ta płaskość z czegoś wynika;) Miałem kiedyś sposobność posłuchać podobnego Pioneera z takim zasilaniem i było delikatnie mówiąc bardzo średnio, nawet biorąc pod uwagę że to tylko amp kinowy. Zapewne to efekt najtańszych zasilaczy impulsowych i takiego nie innego  stylu Pioneera dawały średni efekt. Zasilanie impulsowe to pewnie jakaś przyszłość, w wielu przypadkach nawet już teraźniejszość, ale takowe dobrej klasy kosztują więcej .

Aha, biorąc pod uwagę że amplituner ma radio internetowe , a więc kilka tys tematycznych (w tym muzycznych) stacji radiowych to DAB+ z kilkoma stacjami nie jest żadną atrakcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, Bardzo prosze o pomoc w wyborze amplitunera do 2500zl. Interesuje mnie zeby posiadal wi-fi, bluetooth i jesli jest to mozliwe internet radio(jesli jest sens z internet radia???) Chce kupic amplituner i wzmacniacz aktywny(myslalem a jbl 250mm) glosniki chce podlaczyc  stare od Sony center(glosniki planuje dokupic pozniej) Prosze o pomoc w wyborze sprzetu i wzmacniacza jesli ide w nie prawidlowym kierunku. Pioneer 520d generialnie podoba mi sie ale rozumiem ze nie jest to lepszy wybor. Amplituner chcialbym zeby byl 5.1. Prosze o pomoc w wyborze. Interesuja mnie dwie firmy Demon i Pioneer. Czekam na pomoc forumowiczow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...