Skocz do zawartości

1Ender

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dziękuję wszystkim za życzenia!

Trochę czytam o "wynalazku" jaki kupiłem - piszą na sąsiednim forum, że te wzmaki mają cytuję "skandaliczne okablowanie wewnątrz". Jeżeli to prawda to szykuje się za jakiś czas robota dla kolegi z @Audio Autonomy.

@Angel - znalazłem jeszcze coś takiego:
"Mam 8000S UK z ładnymi metalowymi złotymi gniazdami głośnikowymi oraz niedawno kupionego 8000A MKIII Black z końca produkcji serii A i powiem wam, że mam dylemat który gra lepiej. Obydwa 100% oryginał nie grzebane a wydaje mi się jakby A grał lepiej, pełniej, szerzej bardziej muzykalnie :)
No i siedzę i myślę którego sprzedać a którego zostawić :)"

Żeby było jasne - niczego nie chcę udowadniać, @Angel, zapewne masz rację, że S gra lepiej! :) 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1Ender, mnie nie musisz niczego udowadniać, bo ja wiem, który dla mnie gra lepiej. Ale oczywiście dla Ciebie może lepiej grać inny. Jeśli to właśnie A, świetnie się stało, że właśnie taki wzmacniacz kupiłeś. Nie myśl o tym. Najważniejsze jest przecież, by się Tobie podobał i dobrze zgrał z kolumnami. A jak wiadomo często niby niższej klasy sprzęt, ale dobrze dobrany potrafi zakasować nawet dużo droższy, przypadkowo złożony, czy grający w nieodpowiednich warunkach. Odsłuch będzie dla Ciebie najważniejszym kryterium a nie to co ja piszę, czy ludzie w necie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.



×
×
  • Utwórz nowe...