Skocz do zawartości

Amplituner + glosniki 5.1


Obdarzony

Recommended Posts

WITAM siostra potrzebuje porady

Jestem na etapie kupowania kina domowego i chciałabym sie poradzić. Dodam, że nie mamsuper  słuchu a kino domowe ma mi służyć do obejrzenia filmu i posłuchania muzyki. Filmy oglądam powiedzmy 3 na tydzień a muzykę będę słuchała na wekendy ale nie tak żeby sąsiedzi sie denerwowali tylko dla własnej przyjemności( mieszkam w bloku).Szukając kina myślałam o jakimś plastikowym w kwocie 1600 zł .W sklepie Pan doradził mi ze lepiej kupić w tej cenie coś z drewna i bedzie to miałao lepsze brzmienie niż plastiki( pisze plastiki a chodzi mi o gotowe kina domowe np. Sony czy Samsung itd. Chciałabym sie zmiescić w kwocie 2500 zł wraz z amplitunerem.  Wstępnie brat doradził mi amplituner Yamaha RX-V381 który np. w Saturnie jest po 1170 zł.(Ja nie stoje przy tym zeby to był ten amplituner- chciałabym żeby miał Bluetooth żebym mogła sie z nim połączyć.  

 Nie ukrywam ze dla mnie znaczenie ma wygład a chodzi mi dokładnie o kolumny. Oglądając kolumny w sklepach sieciowych spodobały mi sie wizualnie i cenowo Zestaw FERGUSON NOBLE oraz TAGA HARMONY TAV-506 V.2  (szukam kolumn jak najcieńszych fontowych ) . Znalazłam cienki i pasujace do mojego pomieszczenia głośniki FERGUSON DREAM TOWER . Pokój w którym beda stały ma około 30 m2 ( wymiary 6,50m x 4,50 m)  jest w kształcie prostokąta . Na krótszej ścianie wisi telewizor a na środkupokoju stoi narożnik a za nim stół .  

Kwota jaka moglabym przeznaczyc za zestaw amplituner + zestaw 5 głośników jest max 2500 tyś. Oczywiście im taniej tym lepiej. :) Chodzi mi o to żeby uzyskać jakąś fajną i w miarę dobra jakość w tej cenie. Lub potwierdzenie ze wyżej wymienione  głośniki sa wystarczające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Spojrz proszę na zestaw, oparty na najnowszy, amplitunerze marki Denon oraz kolumnach Quadral - Denon AVR-X540BR / Quadral Quintas 6650. To nowoczesny zestaw, który przede wszystkim będzie w stanie prawidłowo nagłośnić Twój salon, gwarantując dobrą klasę dźwięku. Alternatywnie możemy zaproponować zestaw, zbudowany na bazie amplitunera marki Yamaha - Yamaha RX-V481 / Quadral Quintas 6650. Spójrz proszę, że w ofercie zawarłem wyzszy, znacznie lepszy model amplitunera.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...