Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do 200zł


Recommended Posts

Poszukuję słuchawek dokanałowych do kwoty ok 200 złotych. Oczywiście mogą być i tańsze (100-150). Przeglądam różne strony, fora, ale jest tego ogrom. 
Wcześniej, kilka lat temu, miałem Soundmagic MP 21 - średnie, do których trzeba było dokupować przejściówkę, bo nie działały ze smartfonem. Ostatnio, od ponad 2 lat, korzystam z Brainwavz M1, ale zaczynają przerywać, więc trzeba kombinować z pozycją do słuchania. Fajną opcją w nich były dołączone pianki, bo - moim zdaniem - dobrze izolowały. Ale jakość dźwięku przy cichym słuchaniu była słaba - basy brzęczały przy różnych rodzajach muzyki (czy Radiohead, czy Emika, czy Lamb...). 
Słuchawki w 90% potrzebne mi są do słuchania muzyki, różnorodnej (rock, elektroniczna w wielu obliczach, jazz, pop, itd.). W 80% muzyka słuchana wieczorem, więc ciszej; ale i czasem głośno, mocno, przy wędrowaniu po hałaśliwym mieście. Muzyka słuchana przez smarfon i tablet, głównie mp3. Słucham najczęściej przez Powerampa z ustawieniami basy i soprany.
Proszę o podpowiedzi. Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi. O tych Audio-Technica CKX5 nie znalazłem recenzji. A z Mee Audio biorę je pod uwagę...

I ponawiam zapytanie o podpowiedzi odnośnie słuchawek. Jak już trochę wiedzy zdobyłem, interesują mnie słuchawki, które by sprawdzały się w planie dźwiękowym V, czyli funowym, bo często tak ustawiam w korektorze.

Zrobiłem rozeznanie (z ok 50) i ostało mi się kilkanaście w różnym zakresie cenowym (90-250zł):
1. Shure Se112
2. MEE Audio M6 Pro
3. Zero Audio Carbo Tenore
4. Remax 800MD
5. Soundmagic E10C
6. Brainwavz M5
7. Soundmagic E50
8. Takstar HI-1200
9. RHA MA350
10. VJJB K4S
11. Sony MDRXB50AP
12. Snab Ep-101m
13. MEE Audio M6P
14. KZ ZS5
15. Denon AH-C50MA

Proszę o podpowiedzi, jakie słuchawki mogłyby się sprawdzić. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...