Skocz do zawartości

Edifier R1280T i FiiO E10K Olympus2 czy to ma w ogóle sens ?


Kukozamura

Recommended Posts

Jeśli chcesz rzeczowej porady, to musisz nam podać dużo więcej informacji. Począwszy od wielkości pokoju, możliwości ustawienia w nim kolumn, sprzętu towarzyszącego, rodzaju słuchanej muzyki, rodzaju dźwięku jaki lubisz, itp. Spójrz na poradnik jak się prawidłowo pisze pierwsze posty.

Mam nadzieję, że nie bolą Cię palce od tego pisania? ;)

Edytowano przez Angel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak pokój jest malutki jakieś 5x5 kolumny chce ustawić na biurku sprzęt towarzyszący to  komputer klasy pc mobo h110 pro vd oraz monitor lg 23MP48, moja ulubiona muzyka to muzyka klubowa jednym słowem uwielbiam bas natomiast od czasu do czasu słucham również innych gatunków np disco polo pop itp jednak dominuje muzyka electro,house,hardstyle. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to o co koledzy proszą - napisz post tak jak jest przyjęte na forum.
Jeżeli nie odpowiada Ci taka forma, zawsze możesz zmienić forum.

25m kw - to kawał pokoju.

Kolumny które proponujesz są bezsensu.
Szukaj starych konstrukcji niemieckich kolumn podłogowych Phonara, Grundiga itd.- mają mocno wyeksponowane dolne pasmo. Można je dość tanio kupić.

Zwiększ budżet minimum 300 zł a jeszcze lepiej drugie tyle co zakładasz. Poszukamy odpowiednich kolumn i wzmacniaczy.

Jeżeli używasz komputera jako źródła dźwięku potrzebny będzie dac, ale nie fiio, tylko coś lepszego. Do komputera jest potrzebny dac, który połączysz kablem Usb A/B - tzn. wtyk taki jak do drukarki z jednej strony, a z drugiej "zwykłe" Usb takie klasyczne jakie są w komputerach. Dac możesz dokupić później (Ja też tak zaczynałem-wzmacniacz, kolumny). Na tymczasem zanim uzbierasz odpowiednią kwotę na daca, komputer połączysz sobie kabelkiem - mini jack-2xRca. Z gniazda słuchawkowego do gniazda liniowego we wzmacniacza. Byle nie Phono - tam podłącza się tylko gramofony.

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...