Skocz do zawartości

Zakup zestawu do 2000zł


darekinf

Recommended Posts

Witam wszystkich. Planuje zakupić rozsądny zestaw, który chciałbym podłączyć do tunera sat jak i czasem posłuchać muzyki z zewnętrznego źródła. Jestem totalnie zielony w temacie i nie mam wygórowanych wymagań. Salon, w którym zainstalować chce głośniki, jest dość duży (hmmm 6mx8m). Nie wiem (i gubię się) czy korzystnie jest zakupić gotowe zestawy tj kolumny aktywne, osobno kolumny / wzmacniacz, inne gotowe zestawy. Kwota jaką planuje przeznaczyć to +- 2000zł. Z góry dziękuję za pomoc i ewentualne linki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Budżet niestety jest niewielki jak na wielkość pomieszczenia. Rozumiem, że jesteś zainteresowany zestawem kina domowego? W takim przypadku mam dla Ciebie następujące propozycje:

Denon AVR-X520BT / Quadral Quintas 6650

Yamaha RX-V381 / Quadral Quintas 6650

Obydwa zestawy są w stanie prawidłowo nagłośnić Twój salon, gwarantując przyzwoitą jakość dźwięku w muzyce oraz efekty kinowe. Oczywiście ze względu na budżet musisz liczyć się z pewnymi kompromisami.

W przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odsłuchu muzyki i czasami oglądania telewizji zdecydowanie polecam zestaw stereo. W tej cenie trudno będzie o przyzwoity zestaw kina, i po pewnym czasie będziesz zmuszony wymieć zarówno kolumny, jak i amplituner. 

https://sklep.rms.pl/polk-audio-t50-t-50-kolumny-podlogowe-2-szt

https://sklep.rms.pl/pioneer-a-10-a10-wzmacniacz-zintegrowany-stereo-50w

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...