Skocz do zawartości

Najlepszy subwoofer do 1800zł


gLp

Recommended Posts

Witam.

Chce kupić suba w w/w cenie,ale nie do końca wiem jaki wziąć.

Jak narazie mam na oku klipsch r-12sw, ale nie wiem czy spelni moje oczekiwania co do basu, który ma sięgać zejściem samego piekła :)

Jak myślicie czy ten sub jest wart swojej ceny czy znajdzie się coś lepszego ?

Pokój 16m2,a co do sprzętu to:
AMP:Samsung AV-R620
FRONT/SURROUND:CAT MBC 300, M-Audio Trend Hts-800 5.0
SUB:Magnat Monitor Sub 300A, M-Audio Sub 10, Sony Xplod XS-NW1202E
Cały sprzęt ustawiony na jednej ścianie.

Edytowano przez gLp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

19 minut temu, Q21 napisał:

Dzień dobry.

Spójrz na model Klipach R-110SW, z rabatem forumowym niewiele przekroczysz budżet, natomiast moim zdaniem model ten powinien Cię w pełni usatysfakcjoniwać.

W przypadku pytań służę pomocą, zaprasżam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Ze względu na 30 centymetrowy przetwornik i niższą cenę jakoś bardziej przekonuje mnie jednak ten 12sw :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, don napisał:

Zatrząść chatą potrafi dużo tanich nowych subwooferów do 1k. Kwestia tylko jaki jest ten bas oprócz ciśnienia i czy to jest jeszcze w ogóle bas, czy tylko trzęsące chatą przeciągnięte wycie i dudnienie.

No ja wolę coś przeciągającego bas, który czuć i słychać :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2017 o 09:17, gLp napisał:

Pokój 16m2,a co do sprzętu to:

AMP:Samsung AV-R620
FRONT/SURROUND:CAT MBC 300, M-Audio Trend Hts-800 5.0
SUB:Magnat Monitor Sub 300A, M-Audio Sub 10, Sony Xplod XS-NW1202E


GLp,
To masz 3 suby w pokoju i chcesz czwarty? Soniak jest chyba pasywnym subwooferem - po co on Tobie?

Kolejna rzecz - może lepiej sprzedać kolumny które masz (niestety nie są zbyt dobre) , dołożyć posiadane środki i kupić porządniejsze kolumny i dobry subwoofer (zamiast posiadanych subów).

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GLp,

ja preferuję fabryczne subwoofery, a nie konstrukcje DIY. Więc takiego rozwiązania jak z Twojego linku nie będę polecał, bo nie znam żadnych szczegółów poza użytym głośnikiem i trudno powiedzieć jak to gra. Trudno powiedzieć czy jest to udana (albo: warta tych pieniędzy) konstrukcja - czy po prostu jakiś "wynalazek" służący do "łubudubu" i nic więcej.

Pozdrawiam
PS. Może uaktualnij listę posiadanego sprzętu  - Soniaka już sprzedałeś, więc po co umieściłeś go na swojej liście posiadanego sprzętu.
Poza tym nie odpowiedziałeś, czy zamierzasz wymienić kolumny kina domowego na lepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może polecisz od siebie jakiegoś suba do 600 zł ? Bo już sam nie wiem co mam brać :)

A co do kolumn to z czasem zmienię sobie na jakieś lepsze.
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RoRo napisał:

Poniżej 600zl - np. KODA SW-1000.

Ale lepszym wyjściem w okolicach tej ceny będzie np. MAGNAT Sub 302a - na głośniku 30cm.

Szkoda, że dość często zmieniasz decyzję - w tytule pytałeś o sub do 1800zł, a teraz jest 1/3 tej kwoty... czyli gorsze granie.

Pozdrawiam

Zmieniłem zdanie,bo miałem brać tego klipscha na raty,ale jednak mi nie przejdzie dlatego moge wydać max 600/700zł na suba.

A co do magnata to też się nad nim zastanowię,bo widze go za niecałe 500zł na alledrogo :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 

302a to klasyczna konstrukcja grająca do przodu. Z kolei beta sub to technologia z dolnym głośnikiem. Dźwięk jest miększy dłuższy bardziej kinowy. 

W tej cenie jedno i drugie da radę. 

Weź ten który masz taniej bo do frontów musisz dorzucić. Za 600 zł to dobrego dealu nie zrobisz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gLp,

napisałeś w pierwszym poście, że masz "SUB:Magnat Monitor Sub 300A, M-Audio Sub 10".
Czy aktualnie je posiadasz i chcesz kolejny sub w tym samym pomieszczeniu?

Parę razy proponowałem zakup lepszych kolumn - a może od razu poszukać kompletu z subwooferem wśród używanych?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...