Skocz do zawartości

Najlepszy subwoofer do 1800zł


gLp

Recommended Posts

O panie. To ręce opadają. Masz dwa suby i takie lipne kolumny i mało basu wciąż. 

Opcje są 3 żadna nie powoduje dokupienie kolejnego suba!

1. Amplituner Samsunga to jednak szajsung i daje zły sygnał

2. Kolumny frontowe, więcej niż do wymiany

3. Akustyka

Jak masz to teraz spięte? Jaki kabel? Jakie ustawienie w ampli? Skąd bierzesz filmy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Magnat podłączony pasywnie,m audio jakąś chinchą z targu. Cały sprzęt ustawiony jest na jednej ścianie (na przeciwnej ścianie bas jest taki, że nie słyszę co mówi kumpel siedzący obok,ale jak dla mnie to wciąż za mało). Co do ampli to wszystkie kolumny na large, pro logic II ,a crossover na 100hz, wszystko w matrixie. Filmy oglądam zazwyczaj online, ale to ma być oczywiście sub do muzyki (trap,rap,dubstep).

 

Edytowano przez gLp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolumnach w tej cenie raczej nie uzyskam tego sub-basu co z subwoofera także stereo odpada. A co do matrixa to suby i kolumny właśnie na nim najniżej schodzą z basem, a dźwięk jest w miare normalny i nie przypomina tłuczenia deską w metalową miednice :)

Btw co myślicie o eltax atomic a-15 ?





 

Edytowano przez gLp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gLp@gLp że tak zapytam, słyszysz jakąś muzykę pośród tego basu czy tylko sam bas? :)  Jeżeli masz tyle subów i ciągle go za mało to najprawdopodobniej masz masz coś kiepsko ustawione, albo akustykę do bani albo pliki jakie odtwarzasz to kiepsko nagrane mp3 128 kbps.

Może wszystko masz spięte lipnymi kablami? 

Wydaje mi się że najlepszą pomocą będzie wrzucenie zdjęcia Twojego systemu i jak to masz rozlokowane. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na earthquake  suby sa od 999 zł na allegro a cena rosnie do ponad 6tyś i pozostaje jeszcze kwestia czy to uslyszysz i czy cie sasiedzi z domu nie wyrzuca widłami :)

 

co do fotek to moze warto głośniki troche skierowac do srodka a nie ustawiac jak na scenie podczas koncertu :)

a i jescze jedno podłacz suby kablem y uzyskasz wiecej basu z suba :)

Edytowano przez lordnaju
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lordnaju napisał:

a co powiesz na earthquake  suby sa od 999 zł na allegro a cena rosnie do ponad 6tyś i pozostaje jeszcze kwestia czy to uslyszysz i czy cie sasiedzi z domu nie wyrzuca widłami :)


 

co do fotek to moze warto głośniki troche skierowac do srodka a nie ustawiac jak na scenie podczas koncertu :)

a i jescze jedno podłacz suby kablem y uzyskasz wiecej basu z suba :)

M-audio jest podłączony chinchą podwójną,a magnat pasywnie :)

Co do kabla to mógłbyś polecić jakiś tani a dobry kabel na Y i przy okazji czy rozdzielacz na Y  taki wc-2xgc.jpgnie pogorszy jakości dźwięku ?
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest milion gotowych kabli typu Y.

Jest masę subwooferów w których podłączenie Y nic nie da bo i tak kanały są zmostkowane w środku. 

Strata na rozdzialce Y? Przecież to sygnał nisko poziomowy. 

Przyglądam się dalej temacie i widze że nie wytrzymasz bez kolejnego suba. 

Skoro masz już maudio i magnata to do kompletój voice krafta .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lordnaju napisał:

szkoda tylko ze moj wpis zostal pominiety ale pewnie przez to ze nik nie sluchal subów marki Earthquake przykre jest to ze w polsce kazda sztuka jest mniejwiecej 1000 zł drozsza iz na zachodzie i malo kto ma ja na sttanie tak do odsluchu

Pominąłem,bo to raczej nie mój próg cenowy :P
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12 sierpnia 2017 o 13:07, lordnaju napisał:

zerknij na ceny na ebay.pl oraz na allegro i mozesz sie pozytywnie zaskoczyć :)

http://www.ebay.pl/itm/EarthquakeSound-CP-8-Powered-Subwoofer-Low-Profile-Ported-DOWN-FIRING-B-Stock-/282485003608?hash=item41c56b1558:g:bB4AAOSw4CFYoaK8


 

około 820 zł z wysyłką :)

Już kupiłem suba,ale może kiedyś zdecyduję się kupić coś droższego i może z tej firmy :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15 sierpnia 2017 o 13:09, S4Home napisał:

Zaznaczam że nie znam tego konkretnego modelu. Nie wrzucam wszystkich to jednego koszyka, ale Pioneer i Yamaha też mają taki cienki "leżący" model.

I jest to po prostu dno, dna. Jeśli tu jest chociaż podobnie to już zostań przy tym co masz.

Tego syfu z 20cm przetwornikiem na bank bym nie kupił, bo jak dla mnie musi być ff żeby głośnik było widać jak pracuje i conajmniej 30cm :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...