Skocz do zawartości

Stereo do 2000zł


Lisu

Recommended Posts

Cześć Lisu.

Nie spiesz się z zakupem. Wydać pieniądze jest bardzo łatwo, ale wydać je sensownie już nie tak prosto. Zaczekaj cierpliwie na więcej porad tak byś wybrał najlepsze opcje. Warto czasem zaczekać i polować na dwa, trzy modele danego urządzenia. Większość z naszych ekspertów forumowych pracuje w dzień i wieczorami bądź w nocy doradzają najwięcej. Uzbrój się w cierpliwość i w między czasie czytaj o wymienionych wzmacniaczach to zawsze jakieś światło da Ci na całą sprawę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Witam!

Jeśli lubisz dość ,,miękki,, rodzaj dźwieku to NAD.

Mialem taki zestaw i powiem, że niezbyt mi odpowiadal. Jak dla mnie to za malo góry pasma, a i dół nie do końca mi odpowiadał. Może ,,sie nie znam,, . Sprzedałem całosc pod koniec stycznia za 500 zł. Pozdrawiam.

 

IMG_4676.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A nie zastanawiałeś sie nad którymś z ampli Tandberga. Choc to ampli, a nie wzmacniacz to jednak ta firma jako jedna z nielicznych produkowała sprzet naprawdę niezlej jakości. Brzmienie troche przypominające lampowe. Mocy wystarczająco dużo. Mnie odpowiada. Sam używam tego

 

IMG_4672.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chcial tandberga to musiałbym dopłacić z 400zł ale zastanowię się, zobacze co jeszcze z Rotelem ale teraz się zastanawiam, w prodigy cube mam wyjście s/pdif czyli optyczne, nie lepiej szukać jakiegoś wzmacniacza z takim wejściem? czy różnica między optycznym a chinchem jest znikoma? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2017 o 17:29, Lisu napisał:

Jamo s606 kupione, Dzięki za pomoc. 

później ...

13 godzin temu, Lisu napisał:

Dokładniej to wziąłem z salonu a nie kupiłem, grają dobrze ale szału nie ma :) ale już zdecydowałem że kupuje canton ergo sc-s jeszcze tylko szukam do nich wzmacniacza tak do 800zl mogę trochę dołożyć myślę nad Marantz pm7003 i najprawdopodobniej go kupię 

i w końcu ...

3 godziny temu, Lisu napisał:

Rozumiem, w takim razie poczekam, a kolumny chyba już kupię :) 

Lisu,

proszę - pisz konkretniej, bo robisz lekkie zamieszanie w swoim wątku!
Co do modeli Rotela - za 800zł możesz próbować kupić np. takie udane modele (w swojej kategorii cenowej) jak RA-02 i RA-05, a nie te najtańsze. Poza tym w sieci jest bardzo wiele opinii i testów wzmacniaczy Rotela - wystarczy skorzystać z wyszukiwarki i poświęcić pare godzin na zapoznanie się z nimi.

Pozdrawiam
PS. Zaś co do Kolegi który proponował wiele wzmacniaczy - mimo że ich nie słuchał (jedynie na podstawie zasłyszanych opinii) to trochę to dziwne. Nie wspominając o tym, że mija się z rzeczywistymi cenami np. Baltlaba - przekraczając budżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Ty akurat w niczym nie pomogłeś tylko dajesz bez sensu komentarze. Może źle się wyraziłem że kupione, uświadomili mnie że w każdym pomieszczeniu będą  inaczej grały i mieli rację, gdybym kupił drugie jamo też nie byłbym zły że źle grają ale jak mogę mieć coś lepszego i przy okazji ładniejszego to czemu nie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2017 o 23:44, Lisu napisał:

Może źle się wyraziłem że kupione, uświadomili mnie że w każdym pomieszczeniu będą  inaczej grały i mieli rację, gdybym kupił drugie jamo też nie byłbym zły że źle grają ale jak mogę mieć coś lepszego i przy okazji ładniejszego to czemu nie. :)

Właśnie źle się wyraziłeś i stąd mój wpis, byś pisał bardziej konkretnie. W poprzednim też się pytałem co kupiłeś, bo nie było to jasne (co sam teraz przyznajesz).

"Komentarze bez sensu"? Przecież dostałeś pare pytań naprowadzających oraz sugestii, na razie wybrałeś (albo prawie wybrałeś) udane kolumny Cantona - więc po co się tak śpieszysz w krytykowaniu tych, którzy starają się Tobie pomóc? Więc nie pisz o komentarzach bez sensu! Tym bardziej że np. wspomniałem o konkretnych i niedrogich wzmacniaczach firmy Rotel...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audio ciężko jest określić co jest najlepsze, a co jest najgorsze. Rozłożenie sprzętów pomiędzy tymi dwoma biegunami zależy od wielu czynników, w tym między innymi od naszych preferencji, a to jest rzecz subiektywna. NAD powinien zagrać fajnie i ciekawie z Twoimi kolumnami. Najlepiej jednak jak sam miałbyś okazję posłuchać i ocenić co Ci się podoba. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Jamo 606 modele Rotela w zasadzie większość będą grały zbyt jasno.

Jeśli lubisz takie granie.

Dnia 17.07.2017 o 22:43, Lisu napisał:

 w dźwięku właśnie lubię bardzo wyraźną górę i taki szybki krótki basik.

To poszperaj jeszcze za Cambridgem 640 oraz Audiolabem 8000A, zdarzają się ceny później 1k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...