Skocz do zawartości

Budżet 1000 zł - i co dalej?


Vonsh Monster

Recommended Posts

Witam wszystkich,

dysponując budżetem 1000 zł chcę podpiąć coś pod TV - coś ,czyli może to być soundbar, może być zestaw z głośnikami i wzmacniaczem (2.1 max). Niestety nie mogę dołożyć 10k i kupić czegoś porządnego(remont i przeprowadzka skutecznie wyczyściły konto :)).

Audiofilem nie jestem, chcę poprawić dźwięk z TV, okazjonalnie posłuchać muzyki. "Coś" będzie stało w salonie 22m2.

Czy dysponując tym budżetem jestem w stanie kupić cokolwiek choć trochę sensownego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jesteś w pewnym sensie audiofilem, bo chcesz poprawić jakość dźwięku. A sądzisz, że audiofil, to kto? Poczytaj nasza dyskusję o tym, link masz pod moim postem. 

Do salonu 22 metry kwadratowe proponuję kolumny podłogowe i wzmacniacz stereo plus na razie jakiś najtańszy DAC. Albo amplituner stereo z wbudowanym DACem. Może się uda coś znaleźć w tym budżecie? 

Dobrze byłoby mimo wszystko wiedzieć jaki masz gust brzmieniowy. Chodzi o to, czy dźwięk ma być jasny, ostry, chłodny, twardy, suchy, konturowy, czy odwrotnie ciemny, łagodny, ocieplony, miękki, soczysty i dobrze wypełniony w średnicy?

Czy możesz odsunąć kolumny od ścian tylnej i bocznych? Na ile centymetrów? To ważne przy wyborze kolumn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...