Skocz do zawartości

Dobór wzmacniacza


adams_19

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, to pierwszy mój post na tym forum. Otóż mam odtwarzacz yamahy cd-s2000 kupiony z tzw. drugiej ręki i chciałbym aby może znawcy tematu doradzili jaki wzmacniacz może w komplecie stworzyć udany duet(poza A-S2000) i w większym stopniu stworzyć synergię sprzętowo. Proszę aby pisały osoby, które miały wcześniej praktycznie do czynienia z tym cdikiem. Pozdrawiam i mam nadzieje na merytoryczne wpisy :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kolego, synergię to Twój CD stworzy z każdym wzmacniaczem, pytanie tylko co masz na myśli pisząc "w większym stopniu" oraz "udany duet"? Przy tak lakonicznym wpisie nie oczekuj zbyt wielu odpowiedzi tutaj... zapoznaj się z zasadami pisania pierwszych postów a napewno znajdzie się ktoś, kto udzieli Ci merytorycznej odpowiedzi. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barry, Top Hi-Fi Szczecin thx za cenne uwagi, jeśli chodzi o trochę więcej informacji to powierzchnia pomieszczenia to 20m kwadratowych średnio wytłumione, muzyka każda( bez hip-hopu z większą dawką rocka, jazzu, muzyki symfonicznej i dobrych wokali ) w miarę dobrze nagrana. Chciałbym aby wzmacniacz nie był słabeuszem i żeby miał delikatnie podkreśloną górną cz. pasma basowego, delikatnie ocieploną średnicę i dobrą część pasma wysokich tonów- tzn. aby stanowiła dopełnienie i była dość kulturalna. Wiem, że tak ustawiony charakter zdarza się w niektórych wzmacniaczach i zdaję sobie sprawę, że raczej nie są one z segmentu budżetowego. Zgadzam się z tym co napisał Top Hi Fi w przypadku  A-S2000, jednak trudno go upolować zadbanego( czyt. od melomana i dodatkowo w odpowiednim "srebrnym" kolorze i w rozsądnej cenie). Mam nadzieję, garść tych informacji trochę ułatwi pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...