Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jak w temacie szukam zestaw słuchawek do PC do 1000zł.
Nie jestem audiofilem, nie mam swoich preferencji jak ten zestaw powinien brzmieć. Ma "ładnie" grać. Słuchawki będą używane w domu do muzyki, gier, skype, filmów. Zależy mi na izolacji od otoczenia i wygodzie noszenia. Komputer z Windows10, karta dźwiękowa wlutowana na płytę główną oraz karta dzwiękowa w karcie graficznej (nvidia gtx1070).

Czytając inne wątki na tym forum myślałem o zestawie słuchawki Beyerdynamic DT770 oraz DAC FiiO E10K.
Pytanie: czy ten zestaw ma sens? Czy może w tych pieniądzach da się kupić coś lepszego?
Druga wątpliwość dotyczy która wersja słuchawek? na Amazon jest 16, 32, 2x80, 250 Ohm. Na stronie Amazona FiiO jest komentarz "Suitable for headphones impedance between 16 - 150Ω". Czyli jaką wersję najlepiej wybrać?

Słuchawki będę podłączał również do domowego wzmacniacza Yamaha RX-V677.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, badtorro napisał:

Słuchawki będą używane w domu do muzyki, gier, skype, filmów. Zależy mi na izolacji od otoczenia i wygodzie noszenia.

słuchawki które wytypowałeś nie mają mikrofonu więc skype odpada... no chyba że masz osobny mikrofon. Niemniej do 1000 zł polecam takowe:

https://www.x-kom.pl/p/173382-sluchawki-bezprzewodowe-steelseries-h-wireless-headset.html

napewno są jeszcze gdzieś do dostania. Spełnią wszystkie Twoje założenia a dodatkowo są bezprzewodowe co znacznie podnosi komfort użytkowania. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HyperX Cloud Revolver S na kablu https://www.x-kom.pl/p/354641-sluchawki-przewodowe-hyperx-cloud-revolver-s-headset-czarne.html

+Bardzo solidna jakość wykonania

+Bardzo wysoki komfort używania

+Dobrze zestrojone brzmienie słuchawek i karty dźwiękowej

+Dobre pozycjonowanie

+Symulacja dźwięku przestrzennego

+Prosta obsługa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...