Skocz do zawartości

Stereo lub 2.1 do komputera 600zl


Amarokiee

Recommended Posts

Witam, na wstepie uprzedzam ze brak polskich znakow zawdzieczam jezykowi angielskiemu w telefonie, prosze o wyrozumialosc :) Szukam sprzetu do komputera, ktory podola moim wymaganiom. Bardzo duzo gram na sluchawkach w CS:GO ale gdy chce posluchac muzyki wole to robic bez pocenia uszu. Lubie przelaczac sie przez AUXa bo jestem maniakiem komputerowym wiec muzyki slucham najczesciej nie z plyt chociaz mi sie zdarza, lecz z komputera. Gatunki od ciezkiego metalu(najwiecej), rock po hip-hop. Ciezko tez znalezc zloty srodek na tak odmienne gatunki. Zastanawiam sie nad dokupieniem karty dzwiekowej do konputera moze jest tu ktos kto ma taki zestaw wiec kazda pomoc w wyborze sprzetu mile widziana. Gdyby za to ktos potrzebowal pomocy przy skladaniu komputera to sie polecam :)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Napisz jak/na czym mają stać kolumny. Jaki będzie ich rozstaw, odległości od ścian bocznych i tylnej. Do metalu ogólnie trudno dobrać odpowiedni zestaw. A co dopiero za 600 zł. Ale spróbujemy. 

Lepszy jakościowo byłby set typu kolumny i klasyczny wzmacniacz stereo. 

Kartę dźwiękową musi Ci podpowiedzieć ktoś, kto się na nich zna. Bo mnie temat w ogóle nie interesuje. Mógłbym polecić jakiś DAC, ale trudno będzie o coś sensownego poniżej 300 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mialem zestaw stojacy na biurku i na poczatku o czyms takim myslalem. Moze byc cos innego i rozstaw moze byc w dwoch rogach pokoju czyli mniej wiecej po pol metra od sciany bocznej i tylnej a odstep pomiedzy kolumnami to jakies 4m. Nie musimy sie zmiescic w tym pulapie cenowym moze i byc 1k nie mam az tak ograniczonego budzetu uwielbiam ciezka muzyke i dobre brzmienie twardych riffow a takze cieple brzmienie solowek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...