Skocz do zawartości

zestaw kina domowego współgrający z TV marki LG i Xboxem one


mgdvs

Recommended Posts

Witam,

jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o kino domowe i wszelkie udogodnienia z tym związane. Z uwagi na fakt, że Państwo znacie się na tym lepiej, liczę na Waszą pomoc, za co będę Wam bardzo wdzięczna :) Chcę kupić zestaw kina domowego - pomieszczenie, w którym będzie się znajdowało ma około 20m2. Tv marki LG - o ile jest to istotna wiadomość. W niedalekiej przyszłości chcę dokupić również Xboxa One. Zależy mi głównie na słuchaniu muzyki, którą będzie można odtwarzać również z nośnika jakim jest telefon komórkowy. Jestem fanką kina, więc i jakość filmowych efektów jest dla mnie istotna. Nie wiem czy w tym zakresie cenowym mam się spodziewać jakiś fajerwerków, ale gdybyście Państwo mogli mi doradzić jaki sprzęt w okolicach kwoty 2,500 mogłabym kupić, to było by super :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Biorw. Pod uwagę twoje preferencje, zastosowanie oraz budżet. 

Polecam system oparty o amplituner Yamaha 381, 481 oraz system kolumn quadral quintas 6500 lub taga 606v3.

To system bardzo często wybierany w tej kwocie. Grający dobrze w kinie i na prawdę przyzwoicie w stereo w tej klasie cenowej. 

Zachęcam cię do odwiedzenia nas i odsłuchu. Jak nie nasz możliwości to podesle system do testów domowych:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...