Skocz do zawartości

zakup kolumn


niki_75

Recommended Posts

Witam Państwa,jestem nowym użytkownikiem.Mam pytanie do znawców tematy nagłośnienia a mianowicie prosze o poradę.Chciałbym dokupić do swojego sprzętu stereo  (wzmacniacz Pioneer A-702 R ,dwie kulumny Fonus Classic 300 SE 150/300 W , 4 Ohm ) kolejne dwie kolumny .Mam pokój w kwadracie 30m kwadratowych,zależy mi na głębokim basie co też uwielbiam,sąsiad podpowiada mi kolumny Jamo 507 ale kosztują około 1500 zl,czy moglibyście mi podpowiedzieć coś tańszego do 800 zl,czy jamo jest bezkonkurencyjne???A może wzmacniacz nie ten do basu???Z góry dziekuję za podpowiedz.Pozdrawiam.Rafał

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego niki_75 twój pomysł z 4 kolumnami jest zupełnie chybiony. Pomijając już zaburzenie sceny stereo moższ uzyskać efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego, czyli zmniejszenie ilości niskich tonów . Poczytaj w innych linkach o akustyce bo to podstawa, do tego proszę przeczytaj jak pisać mowy post rysunek itd. Przepraszam ale na chwilę obecną nie mogę podesłać Ci linków które zawsze wstawia Angel pispisze z telefonu, może w ciągu weekendu albo ktoś szybciej podeśle 

Pozdrawiam 

Link do postu @Angel

Edytowano przez Hoo-Lec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...