Skocz do zawartości

Jaki amplituner Harmana do kolumn


sqbanczyk

Recommended Posts

Zaskakującym byłoby jeśli koncern produkujący kolumny, wzmacniacze, amplitunery itd. sugerował elementy jakiejś innej marki... ;)  Strzeliłby sobie w kolano;)

Niemniej faktycznie mając słabe rozeznanie w sprzęcie i co jak gra, można dokonać takiego połączenia. Nie chodzi jednak o to, że urządzenia innej marki nie współpracowały (jak to określiłeś) z np. Jblami, bo współpracowały by bardzo dobrze, bardziej chodzi o to że brzmienie Jbl i HK jakoś się uzupełnia ( choć oczywiście zależy czego się oczekuje) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Choć oczywiscie zalezy czego sie oczekuje" co masz na mysli? obecnie kolumny ( E80,2x E30,EC35) sa podlaczone pod sony str-db940 do komputera stacjonarnego przez kabel optyczny, sprzet glownie sluzy do słuchania wszelkiego rodzaju muzyki (rap,hip-hop,heavy metal,rock,regge,dnb ), gier oraz filmów. Dzis u znajomego słuchałem tych kolum podlaczonych pod Pioneer vsx-930 i jakos ten dzwiek mi nie odpowiadał za duzo było w nich góry.Szukam takiego ampli zeby mial Bluetooth,WI-FI,wejscie usb z przodu, 5.1 lub 7.0, oraz Auto Format Decode 

Edytowano przez sqbanczyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sqbanczyk napisał:

"Choć oczywiscie zalezy czego sie oczekuje" co masz na mysli? 

Piszesz o zestawie audio( kolumny i amplituner), więc mam na myśli  wyłącznie brzmienie jakiego się oczekuje wybierając taki czy inny zestaw.

 JBL mają sporo góry, z basem jak na gabaryty średnio, Pioneer góry ma sporo, oba grają nieco twardo i wyszło jak słyszałeś. H&K gra nieco plastyczniej niż np Pioneer

Generalnie myślałem, że pytasz o jakiś stereofoniczny HK bo w 1 poście wymieniłeś tylko te E80, bo są miłośnicy HK, zwłaszcza starszych. Tymczasem chcesz HK jako kino domowe, hmm, nie wiem nie chcę się wypowiadać , ale Hk jakoś tu nie przoduje. Minimalnie podobny brzmieniowo ( nie znaczy taki sam) to coś  Denona, pytanie czy za 2 tys kupisz fajny (nowy) amplituner kinowy z nastawieniem  na muzykę ( bo filmy wymieniłeś na końcu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co polecasz? zeby dzwiek nie był plastyczny ani sztuczny, do 2500zł moge wydac na ampli

Ten sony co mam naprawde fajnie gra i dzwiek z niego mi sie podoba a co powiesz o tym ampli  SONY STR-DN1070   czy bedzie dobry do tych JBL ,z czasem bede dokupywał subwoofer

 

Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji EDYTUJ by uzupełnić swój post - zamiast pisać swoje posty jeden po drugim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...