Skocz do zawartości

Głośnik niskotonowy


Didek12345

Recommended Posts

Robert chwalił satori, że rewelacyjna relacja jakość-cena. Moje przetworniki b drogie i gdybym decydował się na większe kolumny to już ciężar byłby nie do udżwignięcia. Chłopaki i tak mają rewelacyjne ceny.

A tak na marginesie widziałem już gdzieś Twoje paczki. Chwaliłeś się już gdzieś nimi. Podziwiam chęć i umiejętność zrobienia czegoś samemu. Gratuluję :)

Przydalaby się wydajna końcówka...;)

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kraft napisał:

Standard płyty CD przewiduje pasmo od 20 hz do 20 000 hz, więc z płyty 11 hz sobie nie posłuchasz. Najniższy dźwięk gitary basowej to ok. 40 hz, więc też odpada. Czy jest się w ogóle o co bić? 

Czowieku cd? To jeszcze istnieje ?pozatym mam muzykę która wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, audiowit napisał:

Szkoda, że zaśmiecamy wątek ale może pokażesz Mariusz swoje kolumny? Ciekaw jestem jakie przetworniki i skrzynka.

Audiowit - proponuję, byś (razem z Mariuszem1967) skopiował swoje posty dotyczące posiadanego sprzętu (wraz z fotografiami) do wątku "Wasze systemy", bo warto by więcej osób się z nimi zapoznało (a tutaj pewnie niedługo "zginą" wraz ze spadkiem popularności obecnego wątku).
https://forum.audio.com.pl/topic/1236-wasze-systemy/

Na obecnym Forum przenoszenie postów działa dość dziwnie (tzn. nie działa) >:( A Wasze wpisy są ciekawe - ale w tym bieżącym wątku trochę zaciemniają wątpliwości autora.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...