Skocz do zawartości

ARCAM i Bowers Wilkins


kuredhivaru

Recommended Posts

Witam serdecznie , próbuję znaleźć cierpliwą osobę znającą się na produktach firmy Arcam i Bowers Wilkins , nie znam się na tym , mam wiele obaw , mam wiele pytań i chciałbym dokupić sporo zabawek . Chętnie zdam się na rady rozsądnej osoby - mającą wiedzę techniczną i doświadczenie z tym sprzętem . Jeśli prowadzisz sprzedaż to chętnie zrewanżuję się zakupami u Ciebie . Temat rzeka , chętnie się pouczę i posłucham i coś kupię ,pozdrawiam wszystkich Dominik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem , że ktoś będzie zainteresowany moimi pytaniami . Moje pierwsze pytanie dotyczy waszej sugestii o jaki element teraz powinienem poszerzyć mój amplituner i moje kolumny . Myślałem o dvd ale nie wiem czy to słuszny wybór . Tutaj znowu zaczyba się tysiąc problemów z wyborem . Ja sam czytam wszystkie testy i recenzje ale sam nie bardzo umiem wybrać i nie mam doświadczenia . Interesują mnie 4 urządzenia ale które wybrać ? Jak wychwycić podstawowe różnice ? Jak zrobić za i przeciw w odniesieniu do ceny ? W tym chciałem uzyskać waszą pomoc , może ktoś potrafi mi podać najważniejsze różnice i wybrać ? Przechodząc do meritum ARCAM FMJ CDS27 , UPD 411 , DiVA DV 135 i DiVA DV 137 . Pomoże ktoś ? Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Forum słynie z tego, że niesie pomoc innym. 70% tematów na forum są to tematy doradcze. Tobie Kolego wydaje się, że aby Tobie pomóc nie musimy posiadać pewnych informacji. Nam natomiast wieloletnie doświadczenie, nabyte też na tym Forum mówi, że takie informacje są potrzebne, aby rzetelnie doradzić. Nie bez powodu umieszczono w prawym panelu poradnik jak pisać pierwsze posty.
Ponieważ nie chcesz sprostać wymaganiom stawianym początkującym forumowiczom nie otrzymasz, jak wspomniałem rzetelnej odpowiedzi.

Nawiasem mówiąc jest tu wielu Kolegów, którzy znają produkty wymienionych firm. O Kolegach z branży nie wspominając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić za i przeciw w odniesieniu do ceny ? Trzeba przyjąć pewne kryteria wyboru, co jest ważniejsze. O ile się nie mylę, to nie widziałem ani jednego podanego. Wchodząc na forum motoryzacyjne - podajesz 10 modeli i pytasz który lepszy ? Józek, rolnik i handlarz z bazaru wybrałby Żuka zamiast Ferrari bo mu więcej ziemniaków wejdzie na pakę. Czy to znaczy że Żuk jest lepszy od Ferrari i każdy wybrałby Żuka ?

W tym chciałem uzyskać waszą pomoc , może ktoś potrafi mi podać najważniejsze różnice i wybrać ? Przechodząc do meritum ARCAM FMJ CDS27 , UPD 411 , DiVA DV 135 i DiVA DV 137 . Pomoże ktoś ? Z góry dziękuję

A do czego to ma być ? Ja np bym wybrał ten najtańszy dvd do oglądania filmów, po co przepłacać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba rozumiem o co pytasz i co do mnie mówisz , bardzo dzięki . W miarę możliwości szukam czegoś uniwersalnego , wiem , że takie maszyny nie isntieją ale może jest jakiś kompromis ? Głównie chodzi mi o odsłuch stereo , lubię dobry koncert na dvd i uwielbiam płyty cd , używając stereo - salon 50 m2 w miarę wygłuszony , sufit tylko całkiem normalny z regipsów . Najbardziej interesuje mnie urządzenie używane . Zestaw chciałbym sukcesywnie rozbudowywać i powiększać , myślę , że następny będzie gramofon . Nie mam też pojęcia czego szukać dalej , ale chcę kupić coś co da  mi dostęp wygodny do spotify , chyba że to mi zapewni mój telewizor czego jeszcze niestety nie wiem . Dla jasności ja mieszkam za granicą i od stycznia nie byłem w Polsce . kupuję sprzęt ale wszystko na mnie czeka i nic nie jest podłączone jeszcze . Na razie dysponuję amplitunerem Arcam VRC 380 , kolumnami Bowers Wilkins CM8 i telewizorem Samsung UE55KS9000 , czy jeszcze coś powinienem podać i powiedzieć ? pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...