Skocz do zawartości

Sprzęt do 3500zł - salon


Piotrek89

Recommended Posts

Witam, posiadam pomieszczenie 30m2, poszukuje nowego sprzętu lub w bardzo dobrym stanie używanego z długoletnim okresem użytkowania w Krakowie :) 

Moje kryteria:

- sprzęt maksymalnie do 3500zł

- zależy mi na czystym i dobrze brzmiącym dżwięku

- możliwość podłączenia do tv

- możliwość korzystania ze spotify z telefonu (wymagania małżonki :D )

- białe głośniki x2, nie za wielki aplituner (wymagania małżonki :D )

 

osobiście udało mi się zlokalizować 2 sprzęty które spełniają moje wymagania, czy możecie pomóc podjąć decyzję, który będzie lepszy ewentualnie zaproponwać coś lepszego?

1) MINI WIEŻA - YAMAHA MCR-N670 + BOWERS & WILKINS 686 S2

2) Marantz MCR611 + DALI ZENSOR 1 

Edytowano przez Piotrek89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednostki tzw. sterujące , Yamaha mcr 670, Marantz 611 jako mini wieże są bardzo udane... jednak pomyśl chcesz wstawić sprzęt w 30 m kw i nagłośnić np. malutkim monitorkiem Dali zensor 1 ? Skoro tak, to co inni wstawiają do pokoju np. 20 m kw czy 12 m ? No właśnie. W taki metraż podłogówki i to nie takie małe, solidne, tylko problem że takowych nie napędzi mini wieża.  Jak koniecznie monitory, bo ma być tzw.  design,  to z tych na 16-17cm Np. Dali zensor 3 itd. a jak monitory do tego standy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko zmieścić się w tym budżecie z tymi wymaganiami.

Co do podłączenia tv i spotifaja to ja mam wpiętego DACa Fio 1xoptical, 1xcoax -> RCA za stówkę z hakiem i chromcasta z stówkę z hakiem do Arcama A19 i za niecałe 300 mam ogarnięte podpięcie tv, xboxa, tidala i radio. Jedyna wada to to, że oba urządzenia mają własne zasilanie więc mnożą się kable. Ogólnie polecam patent na to by klasyczny wzmacniacz stereo tanio wykorzystać do cyfrowych źródeł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jeden ani drugi zestaw nie naglosnia ci takiego pomieszczenie.

W tej cenie mogę ci zaproponować kolumny heco music style 500 białe i amplituner slim onkyo l20. Też biały :)

Ewentualnie jeśli może być standardowej wielkości pioner sxn30.

W okolicach Krakowa dowóz gratis. Zapraszam was też na wycieczkę do Oświęcimia na odsluch :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...