Skocz do zawartości

Od hi-fi do high-end


StaryWilk

Recommended Posts

Przed chwilą, tomek4446 napisał:

Kurde , jak byś pisał o moich ProAc Response One S :) Nie wiem czy HI END, ale lepszej średnicy nie słyszałem :) 

To te mniejsze :) 

IMG_0776.JPG

Dobrze grają bo zapewne ten gruby przewód z elektrowni atomowej je elegancko napędza :D 

Realizacja nagrania ma duży wpływ , przy niektórych bywają dreszcze czy inne fajne emocje , i chyba o to chodzi by sprzęt umożliwiał Nam lepsze wrażenia ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, audiowit napisał:

Po tym modelu odszedl z firmy. Razem z licencja na niego.

Zgadza się i żałuję , że nigdy nie miałem okazji do porównania moich z jego pierwszymi kolumnami we własnej firmie czyli Danish Physics Point Zero , z wyglądu identycznymi ale jak piszą po pewnych modyfikacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, audiowit napisał:

Na allegro wszystko jest albo hiendem lub kultowe... A vintage to juz wogóle jest the best.

No cóż , wiele osób zorientowało się , ze wystarczy użyć kilka magicznych słów by zwrócić uwagę klienta , ale Audiowit to i tak pikuś w porównaniu ze słownictwem używanym w recenzjach , jeszcze w recenzjach samych klocków panuje względna powściągliwość bo te mogą podlegać w miarę prostej weryfikacji ,albo po prostu producenci trzymają rękę na pulsie i nie pozwalają na odbieganie od realiów. Za to opisy akcesoriów to już inna galaktyka ...... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4home, nie przesadzaj. Od kilkudziesieciu lat następuje ewolucja brzmienia. Nie są to wielkie skoki tylko ewolucja. Chocby w kolumnach czy też nośnikach.

Dobre brzmienie, w dobrze dobranych systemach czaruje już od wielu lat, natomiast internet i taniość sprzetu spowodowała, że audio stało się dostępne dla kazdego, nawet takiego bez pojęcia. Co zresztą widać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tomek4446 napisał:

Kurde , jak byś pisał o moich ProAc Response One S :) Nie wiem czy HI END, ale lepszej średnicy nie słyszałem :) 

To te mniejsze :) 

IMG_0776.JPG

Dzięki za odpowiedź. Liczy się dobra postawa dzielenia się informacjami z forumowiczami.

Pozdrawiam tych którzy swojego doświadczenia i wiedzy nie trzymaja tylko dla siebie. F.

 

Edytowano przez Fortepiano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, S4Home napisał:

AJJJJ Ależ to prawdziwe ! Aż ukuło.

Tu piszę ze swojego prywatnego doświadczenia.

Piotr

Nie wiem czy piszesz "na serio" ale niektórym naprawdę ciężko zrozumieć że produkt np. taki :

PM-14S1-BK-SE-logo_L.png

 

(uprzedzam - nie uważam tego za hajend)

z punktu widzenia zadania marketingowego jest "takim samym" produktem jak takie :

smartfon-samsung-sm-n960-galaxy-note-9-5

czy też

ff59cd47e1e844f5b6d89d796e729d3f.png

 

:) zmieniają się tylko media w których pojawiają się te produkty.

zasady kreowania potrzeby, chęci nabycia, potencjalnej zmiany, przyjemności z nowego nabytku, przyjemności kupowania itd. itp.

I nie ... nie jest to wynikiem chęci zrobienia "dobrze" kupującemu ale tylko i wyłącznie z chęci zysku. A drogi do osiągnięcia tych celów są bardzo... kręte ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...