Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Simson

ZESTAW 6.1 - ONKYO Amplituner + DVD+ kolumny+SUB

Recommended Posts

Posiadam do sprzedaży zestaw kolumn 6.1 M-Audio HTS 501 wraz z:

Amplitunerem Onkyo TX-SR 501 E

DVD Onkyo  DV-SP 501

Subwooferem SUB 150

Stan techniczny sprzętu oceniam na idealny, nigdy nie był rozbierany, modyfikowany (o czym świadczą nieruszone plomby, widoczne na fotografiach)
Stan wizualny oceniam na 5- (minus za to, że po 12- 13 latach minimalnych śladów użytkowania można się doszukać).
Sprzęt ma około 12-13 lat, jednakże przez ostatnie 6-7 lat nie był nawet podłączany, więc z tego powodu zapadła decyzja o sprzedaży (sprzęt jest własnością mojego ojca)

Kolumny efektowe posiadają przykręcone uchwyty (blaszki) do zamocowania na ścianie. 

Dla zainteresowanych mogę wykonać wyraźniejsze fotografie, w razie pytań proszę się kontaktować  (tomasz@message.pl) lub na forum w prywatnej wiadomości. 
Oczywiście jest możliwość odsłuchu przed kupnem, obejrzenia sprzętu, przetestowania.  

Preferowany odbiór osobisty. W promieniu 50 km sprzęt mogę dowieźć osobiście, w razie wysyłki kurierem proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia kwoty za wysyłkę.

Cena w mojej opinii bardzo sprawiedliwa - 1600 zł za cały zestaw (Amplituner, DVD, Kolumny+ Sub). Do zestawu dorzucę kabelki do frontów (nie wiem co to za marka). 

W wątku o Atoll'u opisałem wrażenia dźwiękowe. Zestawowi trochę się oberwało, jednakże proszę pamiętać, że sprzęt wzorcowy z testu to zupełnie inna klasa, daleko nie ta liga cenowa i jakościowa. 

Poniżej link do testu (post 244).

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

5.jpg

9a.jpg

9b.jpg

9.jpg

Edytowano przez Simson

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować