Skocz do zawartości

Wybór wzmacniacza do 700zł


pktree

Recommended Posts

Cześć, chciałbym dobrać wzmacniacz do moich Acoustic Energy Aegis 2. 

Testowałem je z kilkoma wzmacniaczami, ale raczej niższej klasy - grają przyzwoicie za każdym razem, ale w sumie dalej nie wiem czy lepiej pójść w cieplejszy wzmacniacz czy bardziej w jaśniejszy. Zauważyłem, że nie można iść w całkiem ciepły, bo mimo wszystko te kolumny mają coś z lekkiego ocieplenia, mimo ich ogólnie rozjaśnionej średnicy. Basu też jest w dobrej ilości.

Teraz pojawia się pytanie - co dobrego polecacie szukać do tych kolumn? Obecnie pokój ma 12m2, ale przeprowadzam się za miesiąc do pomieszczenia 18m2. 

Na oku mam obecnie jedynie Denona PMA-1055R (kompletnie nie wiem jak gra, podobno neutralny) - nie wiem jak z niskimi tonami.

Oraz coś z Pioneer A-616 MKII, A-676.

Myślałem jeszcze o Sony, albo o Marantz PM-68.

Raczej do 700zł, ale wiadomo, że niektóre modele z wymienionych będą ciut droższe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ci sytuacja ciężka. 

Dlaczego? Bo sam nie wiesz czego chcesz.

Jak sam zauważyłeś wzmacniacze są różne. Te wymienione są na prawdę fajne i warte. Z tym że grają inaczej. Jeśli będziesz polegać na innych w kwestii barwy dźwięku to nie tędy droga. 

Sluchales? Nic nie dało? Posłuchaj dłużej, więcej. Tylko taka droga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzmacniaczami na odległość to uważaj. Coraz częściej także tu na forum trafiają się sytuację gdzie wzmacniacz jest po prostu uszkodzony. Albo zakup go ze sprawdzonego źródła, albo tak żebyś mógł go oglądnąć.

Jeśli chcesz jaśniejszy dźwięk to Denon, jeśli bardzo mocny ale delikatniejszy Pioneer. Pośrodku będzie Marantz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...