Skocz do zawartości

Mini Wieza do 1000 pln


JMooks

Recommended Posts

Witam, 

Poszukuję Mini wiezy do 1000 zlotych [budzet nieprzekraczalny, ew. na cos co mialoby miec jakosc O WIELE lepsza moge dac max 1200, dozbieranie kasy nie wchodzi w gre, bo z racji tego ze pracuje glownie poza domem wieza bedzie uzytkowana praktycznie wylacznie w weekendy], uzywki odpadaja, potrzebuje czegos latwo dostepnego w zwyklych sklepach RTV. Wiem ze w tej cenie nie mam co liczyc na fajerwerki, dlatego jesli nie ma po co przeplacac wolalabym cos w granicach 700pln [no chyba ze faktycznie roznica przy sprzecie za 1000-1200 bedzie mocno odczuwalna]

Wieza do pokoju ~15m2 3mx5m
Konieczne:
Wejscie na sluchawki
Bluetooth
Dobre basy [slyszalne nietylko na najwyzszych poziomach glosnosci], ale tez nie takie ktore przycmiewaja reszte tonow
Radio
No i najwazniejsze - jakosc muzyki

Mile Widziane:
Wi-Fi
Budzik
Radio DAB+
3 drozne glosniki


Jak widac wymagania nie sa zbyt wygorowane, chce po prostu uniknac zakupu plastikowego bubla odtwarzajacego muzyke na poziomie byle radia za 200zlotych, a niestety niezbyt orientuje sie w tej tematyce

Wieza o przeznaczeniu domowym, bez imprez, po prostu do odsluchu utworow z plyt, a glownie z telefonu przez bluetootha
Gatunki muz.: Klasyka, Rock, Metal, Blues

Wieza nie musi byc bardzo glosna, bo mieszkam w mieszkaniu ze scianami z "papieru"


Poki co zwrocilam uwage na takie modele:

Philips BTM2360/12 
Kruger & Matz KM1584CD 
Pioneer X-CM35-K
Pioneer X-PM32
Pioneer X-HM32V-K 
Sony CMT-SBT100
Panasonic SC-PMX80
Panasonic SC-PMX82

Poki co najbardziej sklaniam sie ku Panasonic SC-PMX82, ale nie wiem czy faktycznie jest sens dorzucac do niego ~500pln w porownaniu z reszta modeli, kusza trojdrozne glosniki, Radio DAB+ klasyczny nietandetny wyglad i ogolnie pozytywne opinie w internecie, ale tak jak mowilam, niestety niesiedze zbyt gleboko w temacie.

Moze ktos mial stycznosc z ktoryms z tych modeli albo jest w stanie polecic cos ciekawszego w tej cenie? Tak jak mowilam, uzywki definitywnie odpadaja

Z gory dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą trójdrożnością Panasonica to bym się tak nie podniecał. To rozwiązanie jest w tym przypadku zupełnie nieracjonalne i może raczej zwiastować kłopoty, a nie korzyści. Jakoś inni specjaliści od głośników takich dziwów nie oferują (za wyjątkiem Dali, ale to trochę inny przypadek i dodatkowo Dali nie stosuje tego rozwiązania w monitorach). Być może daje to jakieś korzyści akustyczne, ale bardziej mi to wygląda na zagranie marketingowe. Trójdrożne = lepsze.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że grają dużo lepiej niż seryjnie montowane monitory przy innych wieżach.

Mąż ściśle określone potrzeby temat szybki. Nie ma co przekonywać. Panasonic 82 lub Pioneer najwyższy model za tą cenę tyle. 

W zasadzie to sam sobie odpowiedziałem na pytanie. Temat do zamknięcia. Jeśli jest 5 procent szans że dasz się namówić na używany to jest o czym dalej rozmawiać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...