Skocz do zawartości

Sluchawki bezprzewodowe nauszne vs wokoluszne zamkniete ATH-AR3BT


Recommended Posts

Witam, rozgladam sie od jakiegos czasu za bezprzewodowymi sluchawki wokolusznymi, zamknietymi, jednak natrafilam na audiotechnice ATH-AR3BT (nauszne), czy ktos mial stycznosc z tymi sluchawkami? Czy faktycznie sa warte swojej ceny? Wiele sie nasluchalam o tej marce, wiec Jesli jakosc muzyki powali mnie na kolana to jestem jakos w stanie przebolec to ze sa nauszne a nie wokoluszne [ale wiadomo cudow jak w sluchawkach studyjnych nie oczekuje juz pomijajac to ze brak kabla tez sie pewnie na jakosci dzwieku odbije. W internecie jest mnostwo artykulow na temat tych sluchawek ale w dzisiejszych czasach ciezko stwierdzic co jest szczera opinia, a co sponsorowanym artykulem. Czy sluchawki nadaja sie pod rock/blues/muzyke klasyczna? Czy sluchawki mocno przylegaja do glowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sam jestem zwykle dość sceptycznie nastawiony do recenzji internetowych, to mogę potwierdzić, że opinie o modelach bezprzewodowych audio-technica nie są wyssane z marketingowego palca. :)

Szczerze polecam AR3BT, są bardzo w porządku, natomiast sugerowałbym zastanowić się jeszcze nad modelem SR5BT. Dopłata nie jest duża, a dostajemy na prawdę udaną parę słuchawek, z których sporo naszych klientów jest bardzo zadowolonych. Obie słuchawki można przetestować w naszych salonach, więc zapraszam na odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...