Skocz do zawartości

Kolumny do pokoju


Klabaram

Recommended Posts

Dzien dobry. Zarejestrowalem sie na tym forum bo szukam kolumn lub monitorow do amplitunera Yamaha RX-V371. Podpinam pod ten wzmacniacz tv i slucham muzyki z youtube.Roznej muzyki.Czasami potancze z zoną jak zrobimy domowke ;)Zalezy mi zeby dzwiek byl czysty i bas gleboki. Mam do wydania ... hm sam nie wiem. Moze okolo 1000 zl na 2 kolumny. Moga byc uzywane. Czy ktos z Was by doradzil co kupic i w jakim sklepie zeby bylo dobrze i nie drogo? Pokoik gdzie by staly kolumny ma  wymiary 5m x 4m. Dodam jeszcze ze dobrze by bylo gdyby byly niewielkie rozmiarowo te kolumny bo remoncie zona nie chce juz duzych. Wzesniej mialem marketowe Akira ktore graly fajnie ale byly wysokie jak diabli. Bardzo prosze o jakies porady. Dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jeśli na pierwszym miejscu stawiasz jakość dźwięku i świetną dynamikę, moim zdaniem najlepszą opcją będzie polska konstrukcja STX Electrino 150. To trochę powyżej założonego budżetu, jednak to zestaw, który na pewno Cię usatysfakcjonuje. Jest to co prawda kolumna podłogowa, jednak konstrukcja jest elegancka, są do wyboru ciekawe okleiny, myślę że żona to także będzie w stanie zaakceptować.

Natomiast jeśli wchodzą w rachubę monitory, zdecydowanie polecam mocne i dynamicznie grające Pylon Audio Pearl Monitor lub Monitor Audio MR2.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji. Poza wymienionymi powyżej modelami, w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki kolumn, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać i porównać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...